reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN i Hyundai Motor Company we wspólnej kampanii

dodano: 2020-11-02 04:21 | aktualizacja: 2020-11-02 11:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

CNN International „Saved by the Future” CNN International Commercial oraz Hyundai Motor Company nawiązały globalną współpracę i stworzyły wieloplatformową kampanię badającą innowacyjne rozwiązania w transporcie oraz mobilności, a także ich wpływ na nasze życie w przyszłości. Współpraca obejmuje również sponsorowanie przez firmę Hyundai Motor Company dwóch nowości programowych CNN International, takich jak „Saved by the future” oraz „Time Transformed”.

CNN International „Saved by the Future”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CNN w ramach partnerstwa z firmą Hyundai Motor Company dostarczy kreatywne treści uwzględniające reklamę, branded content oraz inne rozwiązania sponsorskie. Jak informuje nadawca, aby wcielić w życie wizję marki dotyczącą mobilności zorientowanej na użytkownika, CNN opowie swojej globalnej publiczności angażujące i inspirujące historie. W celu dotarcia do głównych odbiorców Hyundaia, m.in. właścicieli samochodów elektrycznych i młodych rodzin z dziećmi, kampania CNN International Commercial będzie wspierana przez najnowsze technologie przetwarzania danych, a także odpowiednie narzędzia do targetowania.

W ramach kampanii branded contentowej powstały trzy filmy wyprodukowane przez Create, globalne studio należące do CNN International Commercial, przekazujące przesłanie Hyundaia na temat nowego paradygmatu elektryczności. Jak czytamy w opisie, stworzone w formie dokumentu filmy odkrywają nowe, życiowe możliwości i śledzą intrygujące podróże poszczególnych osób.

Współpraca obejmuje również sponsorowanie przez firmę Hyundai Motor Company dwóch nowości programowych - „Saved by the future” oraz „Time Transformed”. Drugi z programów będzie miał swoją premierę w CNN International, platformach internetowych stacji oraz w mediach społecznościowych. Seria skupi się na badaniu innowacji w transporcie i mobilności, które zmienią nasze miasta, gospodarki oraz społeczeństwo na przestrzeni najbliższych dziesięciu lat. W programie CNN spotka się również z liderami w dziedzinie energii odnawialnej, zielonej mobilności, inteligentnego projektowania, biznesu oraz urbanistyki. Widzowie serię „Saved by the Future”, z prowadzącą Nicki Shields, mogą oglądać od października do grudnia br. (więcej tutaj)
 

- Technologia i innowacje są od zawsze dla CNN bardzo ważne, dlatego tym chętniej wyruszymy w tę pełną inspiracji i pomysłów podróż wraz z Hyundai Motor Company. Mamy nadzieję, że historie o nowych technologiach mobilnych, które opowiemy, zainspirują naszą globalną publiczność

- powiedział Rob Bradley, senior vice president, CNN International Commercial.

- Współpraca z CNN International Commercial będzie dla Hyundai Motor świetną okazją, aby podzielić się z szerszą publicznością naszym spojrzeniem na przyszłość mobilności. W ramach tej kampanii będziemy mogli pokazać korzyści, które płyną z elektromobilności dzięki IONIQ, naszej submarki pojazdów elektrycznych

- dodał Wonhong Cho, global chief marketing officer w Hyundai Motor Company.


 
Nicki Shields w programie „Saved by the Future”, foto: WarnerMedia
Nicki Shields w programie „Saved by the Future”, foto: WarnerMedia
Nicki Shields w programie „Saved by the Future”, foto: WarnerMedia
Nicki Shields w programie „Saved by the Future”, foto: WarnerMedia
Nicki Shields w programie „Saved by the Future”, foto: WarnerMedia
Nicki Shields w programie „Saved by the Future”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...