reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świat Bakuganów w listopadzie w Cartoon Network

dodano: 2020-11-02 05:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network Ekstra Ekipa, do której należy Dan, Wynton, Lia i Piorun, nie ma łatwego zadania. Od kiedy odkryli pierwszego Bakugana, ich życia wywróciły się do góry nogami. W dodatku ciągle muszą mierzyć się z niecnymi przeciwnikami. W listopadzie br. kanał Cartoon Network pokaże seriale „Bakugan: Battle Planet” i „Bakugan: Przymierze wojowników” (sezon 2.). Premiera odbędzie się w poniedziałek, 2 listopada br. o godz. 19:50.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2020 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Bakugan: Battle Planet”
emisja: codziennie (od 2 listopada br.) o 19:50

Dan Kuozo to zwykły nastolatek, ale od kiedy wraz z resztą Ekstra Ekipy odkrył Bakugany, nic nie jest w jego życiu już takie samo, jak wcześniej. Bohaterowie poznają niesamowity świat magicznych stworzeń, które były uwięzione w Labiryncie. Stają wraz z nimi w potyczkach przeciwko innym, silnym rywalom. Dan, Lia i Wynton to dzieciaki żądne wrażeń. Razem z psem Piorunem wpadają w różne tarapaty. Zawsze podczas ich przygód, towarzyszą im niezwykłe stworzenia. W serialu nie brakuje też intrygujących bitew, które bohaterowie staczają między sobą w turniejach. W nowych odcinkach serii „Bakugan: Battle Planet” przyjaciele poszukują Bakurdzeni, lecz złowieszczy Magnus siedzi im na ogonie i nie daje spokoju. Drago zachoruje, a Dan zorientuje się, że jeden z Bakurdzeni słabnie - Ekstra Ekipa zrobi wszystko, aby odnaleźć lek i ocalić potężne źródło mocy. Na dzieciaki czeka także nagły powrót Straty Łowcy Bakuganów. Spotkanie z nim nie będzie zwykłym pojedynkiem, ponieważ zmienił się przez dziwną substancję. Bohaterowie będą musieli jej unikać, aby nie podzielić losu łowcy... (więcej tutaj)

„Bakugan: Przymierze wojowników” 2
emisja: codziennie (od 2 listopada br.) o 19:50

Na widzów Cartoon Network czeka także premiera najnowszych odcinków z drugiego sezonu serii „Bakugan: Przymierze wojowników”. Bohaterowie stawią czoła Tiko, sprawiając, że cały świat dowie się o istnieniu Bakuganów, dzięki czemu staną się uwielbianymi herosami. Premiera nowych odcinków „Bakugan: Battle Planet” i start drugiego sezonu serii „Bakugan: Przymierze wojowników” odbędzie się w poniedziałek, 2 listopada br. o godzinie 19:50 - emisja codziennie o godzinie 19:50.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...