reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Handlarze i transakcje w listopadzie w History

dodano: 2020-11-02 05:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History W listopadzie br. dokumentalno-rozrywkowy kanał History poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Gwiazdy lombardu” (sezon 21.), „Na tropie potwora” i „Bitwy magazynowe”.

History Travis Fimmel („Wikingowie”), Rick Harrison („Gwiazdy lombardu”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w listopadzie br. w telewizji History królować będą handlarze, transakcje i poszukiwania najbardziej wartościowych przedmiotów. Od niedzieli, 1 listopada br. powracają uwielbiani Harrisonowe w programie „Gwiazdy lombardu”, a od czwartku, 12 listopada br. Allen Haff i Clinton Jones „Tonie” zabiorą widzów w podróż po Stanach Zjednoczonych Ameryki, by znaleźć skarby w amerykańskich magazynach - History zaprasza na „Bitwy magazynowe”. Ludzkość zna już tysiące gatunków, które wspólnie z nami zamieszkują planetę Ziemię, ale czy wszystkie z nich zostały już odkryte? Naukowcy są co do tego zgodni - jeszcze wielu istot nie znamy i dlatego History uda się na poszukiwania - „Na tropie potwora”.

Listopad 2020 roku w ofercie kanału History:

„Gwiazdy lombardu” 21 („Pawn stars” 21)
emisja: w niedziele (od 1 listopada br.) o 12:00

Gwiazdy lombardu powracają w nowych odcinkach. W tym sezonie Rick Harrison i jego współpracownicy z kultowego lombardu Gold & Silver w Las Vegas obchodzą jubileusz - 500. odcinek programu. Jakie cenne lub tajemnicze przedmioty trafią do nich tym razem? Rick będzie miał m.in. kupić obraz Marca Chagalla, pierwszą monetę wybitą w Stanach Zjednoczonych Ameryki oraz podobizna Abrahama Lincolna z jego własnoręcznym podpisem. Czy „Gwiazdy lombardu” odróżnią prawdziwe skarby od zręcznych podróbek? W programie nie zabraknie także humorystycznych sporów i rodzinnej rywalizacji, z jakich znany jest klan Harrisonów (więcej tutaj).

„Na tropie potwora” („Best of MonsterQuest”)
emisja: w poniedziałki (od 9 listopada br.) o 20:00

Każdy z odcinków poświęcony jest innemu tajemniczemu stworzeniu. Niektóre z nich istnieją naprawdę, jak gigantyczna ryba słodkowodna występująca w wodach Wielkich Jezior. Inne są powstałym w obliczu zagrożenia wytworem wyobraźni, na przykład słynny Człowiek - Małpa z Indii. Jeszcze inne są owocami absurdalnych eksperymentów, jak superżołnierze, których usiłowali wykreować naukowcy Józefa Stalina, krzyżując ludzi z małpami człekokształtnymi. Twórcy serialu wykorzystują zdobycze nauki i techniki, by zbadać te tajemnicze zjawiska - analizują szczątki, a dowody poddają serii testów. Co więcej nie polegają na archiwalnych nagraniach filmowych, a udają się do miejsc, w których obserwowano dziwne stworzenia, i tam prowadzą swoje obserwacje.

„Bitwy magazynowe” („Auction Hunters”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 12 listopada br.) o 19:05

Program opowiada o dwóch handlarzach, Allenie Haffie i Clintonie Jonesie „Tonie”, którzy przemierzają Stany Zjednoczone Ameryki, poszukując wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach Zjednoczonych Ameryki wiele firm wynajmuje magazyny, w których osoby prywatne i firmy mogą przechowywać swoje rzeczy. Jednak przechowywanie związane jest z opłatą abonamentową. Jej nieuregulowanie prowadzi do licytacji zawartości magazynu. Takie licytacje są źródłem dochodu dla wielu handlarzy, którzy poszukują w nich okazji do zakupu wartościowych, nieraz zabytkowych lub mających wartość kolekcjonerską towarów. Wszystkie towary odsprzedawane są zwykle z dużym zyskiem, który stanowi dochód handlarzy. Bohaterowie programu podróżują swoim białym wozem bagażowym przez całe Stany Zjednoczone Ameryki, poszukując takich wyprzedaży oraz kupując i sprzedając zdobyte tą drogą towary. Bardzo często korzystają również z porad ekspertów, którzy pomagają wycenić a nieraz także sami odkupują oferowane przedmioty. W programie dokonywane jest podliczenie kosztów zakupu magazynów oraz uzyskanych cen sprzedaży. W efekcie widz dowiaduje się, czy bohaterowie programu zyskali czy stracili na tej transakcji.
 
Richard Harrison, Rick Harrison, Corey Harrison i Austin Russell w programie „Gwiazdy lombardu”, foto: A+E Networks
Richard Harrison, Rick Harrison, Corey Harrison i Austin Russell w programie „Gwiazdy lombardu”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...