reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zagadki i szpiedzy w listopadzie w History2

dodano: 2020-11-02 07:57 | aktualizacja: 2020-11-02 11:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W listopadzie br. w telewizji History2 widzowie odkrywać będą „Zagadki starożytnego świata” - towarzyszyć im będzie amerykański badacz i odkrywca Josh Bernstein, a w programie „Wojny szpiegów” rzeczywistość niedostępną dla zwykłego człowieka - laureat Złotego Globu i Emmy, Damian Lewis, zaprezentuje widzom wybrane misje szpiegowskie ostatnich lat.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2020 roku w ofercie kanału History2:

„Wojny szpiegów” („Damian Lewis: Spy Wars”)
emisja: w soboty o 16:15

Serial dokumentalny, którego gospodarzem jest laureat Złotego Globu i Emmy, Damian Lewis. Poszczególne odcinki prezentują misje szpiegowskie ostatnich lat. Dzięki odtajnionym dokumentom, wypowiedziom ekspertów oraz relacjom agentów wywiadu, znającym temat z pierwszej ręki, widzowie poznają przebieg najbardziej spektakularnych misji. Począwszy od głośnej akcji wymiany szpiegów, przez fikcyjną produkcję filmu, która w 1979 roku doprowadziła do uwolnienia zakładników z ambasady amerykańskiej w Iranie, aż po dogłębną analizę osobowości najsprytniejszych i najbardziej niebezpiecznych podwójnych agentów. - Zupełnie jak w intrygujących powieściach Johna le Carré, tyle że przedstawiane sytuacje wydarzyły się naprawdę! - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Zagadki starożytnego świata” („Digging for the truth”)
emisja: w czwartki (od 12 listopada br.) o 21:00

Jak czytamy w opisie, w tym serialu amerykański badacz i odkrywca Josh Bernstein zabierze widzów w niezwykłą podróż w przeszłość. Korzystając z najnowszych technologii i wiedzy naukowej zajmie się tajemnicami starożytnego świata. Odwiedzi fascynujące, czasem odległe zakątki naszego globu, dotarcie do których nierzadko wymaga zdolności i uporu wytrawnego surwiwalowca. Wsparciem dla jego poszukiwań będą przeprowadzane w terenie wywiady z ekspertami i znawcami tematu. W dążeniu do odkrycia prawdy i rozwiązania intrygujących zagadek przeszłości Josh Bernstein wykorzysta wszelkie dostępne środki, nie oszczędzając również siebie (więcej tutaj).
 
Damian Lewis w programie „Wojny szpiegów”, foto: A+E Networks
Damian Lewis w programie „Wojny szpiegów”, foto: A+E Networks
Josh Bernstein w programie „Zagadki starożytnego świata”, foto: A+E Networks
Josh Bernstein w programie „Zagadki starożytnego świata”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...