reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viasat Nature HD/Viasat History HD zakończył nadawanie w Polsce

dodano: 2020-10-31 14:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Viasat Nature HD Viasat History HD Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, z końcem października br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Viasat World, nadawanie w Polsce zakończył obecny na rynku od 2011 roku kanał Viasat Nature HD/Viasat History HD. Stacja dostępna była w sieciach kablowych i IPTV. Dodajmy, iż informacja o zakończeniu nadawania nie dotyczy kanałów Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat History, tworzonych przez Viasat World we współpracy z grupą Cyfrowy Polsat, które wciąż nadają.

Viasat Nature HD Viasat History HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viasat Nature HD/Viasat History HD to kanał dokumentalny. W ofercie stacji w godzinach 6:00-18:00 widzowie mogli znaleźć filmy przyrodnicze znane z kanału Polsat Viasat Nature, a w godzinach 18:00-6:00 dokumenty o tematykach historycznej, politycznej, militarnej czy społecznej, znane z ramówki stacji Polsat Viasat History.

Kanał Viasat Nature HD/Viasat History HD rozpoczął nadawanie w Polsce w 2011 roku i dostępny był w sieciach kablowych oraz IPTV. Przypomnijmy, że zapowiedź zakończenia nadawania tej stacji w Polsce pojawiła się w październiku br. (więcej tutaj)

Dodajmy, iż informacja o zakończeniu nadawania nie dotyczy kanałów Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat History, tworzonych przez Viasat World we współpracy z grupą Cyfrowy Polsat, które wciąż nadają.

Polsat Viasat Nature to kanał dokumentalny. W ofercie stacji widzowie znajdą programy dokumentalne i rozrywkowe o zwierzętach i przyrodzie. Kanał w standardowej rozdzielczości obecny jest na polskim rynku od 2010 roku (początkowo jako Viasat Nature, od 2013 roku jako Polsat Viasat Nature), a w 2018 roku uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. Kanał (w SD i/lub HD) dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+, Orange TV, sieci kablowych i IPTV (więcej tutaj).

Polsat Viasat History to kanał dokumentalny. W ofercie stacji widzowie znajdą seriale i filmy dokumentalne oraz fabularne o tematyce historycznej. Kanał w standardowej rozdzielczości obecny jest na polskim rynku od 2004 roku (początkowo jako Viasat History, a od 2013 roku jako Polsat Viasat History), a w 2016 roku uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. Kanał (w SD i/lub HD) dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+, Orange TV, sieci kablowych i IPTV (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

299 zł Więcej...