reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Na Święta w Plusie - 5G w cenie abonamentu przez całą umowę

dodano: 2020-11-02 15:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Plus GSM

Plus 5G na świeta promocja 2020 360px.jpg W nowej gwiazdkowej promocji Plus Abonament wszyscy, którzy do początku stycznia wybiorą dowolny abonament otrzymają dostęp do najszybszej sieci 5G w Polsce w cenie na cały okres umowy. A to nie koniec niespodzianek. Plus Abonament to także oferta idealna dla rodzin, bowiem od abonamentu za 50 zł można w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za połowę ceny, co pozwala na wygodny i elastyczny dobór kolejnych numerów dla członków rodziny. 

Plus GSM
Plus 5G na świeta promocja 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najszybsze 5G w cenie przez całą umowę
Z okazji zbliżających się świąt wszystkie osoby, które do początku stycznia zdecydują się na dowolny abonament w Plusie otrzymają dostęp do najszybszej sieci 5G przez cały okres trwania umowy. 

    • Z możliwości sieci 5G mogą skorzystać klienci wybierający już najtańszy abonament za 30 zł miesięcznie – pakiet 2 GB pozwoli im sprawdzić, czym jest 5G.
    • Ci z większym pakietem danych –  12 GB w cenie 50 zł miesięcznie mogą już swobodnie surfować po sieci.
    • Dla użytkowników intensywnie korzystających z Internetu najlepszym wyborem jest abonament za 75 zł z pakietem 72 GB. 


Dodatkowe atrakcje w ofercie to m.in. TIDAL, jeden z najlepszych światowych streamingowych serwisów muzycznych, który w pakiecie z 72 GB dostępny jest bez dodatkowych opłat, w pozostałych abonamentach przez 3 miesiące gratis (później 20 zł mies. – na dowolny okres, czyli bez sztywnego zobowiązania). Świąteczną promocją jest również abonament z 24 GB i usługą TIDAL taniej o 20 zł przez 12 miesięcy. Opłata za ten abonament to 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy (po rabacie za TIDAL), a przez kolejne 12 miesięcy wynosi 70 zł. 
 


Kolejne karty za pół ceny
Plus Abonament to także oferta idealna dla rodzin, bowiem od abonamentu za 50 zł można w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za 50% ceny, co pozwala na elastyczne podejmowanie decyzji w tej sprawie.

Świąteczna promocja Plus Internet
Dostęp do najszybszej sieci 5G przez całą umowę w każdej taryfie w cenie abonamentu i dwa razy więcej gigabajtów w promocyjnej ofercie Plusa
Osoby, które do początku stycznia zdecydują się na zakup dowolnego abonamentu internetowego w Plusie, otrzymają:
    • dwa razy więcej gigabajtów oraz 
    • dostęp do najlepszej sieci 5G w Polsce w cenie abonamentu na cały okres umowy. 

Dostęp do najszybszej sieci 5G i 2x więcej gigabajtów przez całą umowę
Plus zapewnia dostęp do technologii 5G wszystkim klientom, którzy do początku stycznia wybiorą nową ofertę Plus Internet. Osoby, które podpiszą umowę w tym czasie będą mogły korzystać z sieci 5G przez cały okres trwania umowy, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu. 
A to nie wszystko. W nowej świątecznej promocji Plus podwaja także pakiety gigabajtów przez całą umowę wszystkim, którzy wybiorą abonament za minimum 40 zł miesięcznie. 

5G pozwala jeszcze więcej i szybciej korzystać z Internetu.

Dlatego Plus daje wszystkim nowym klientom oferty Plus Internet dwa razy więcej gigabajtów:
 
    • dla tych, którym zależy na intensywnym, ale wygodnym i sprawnym codziennym korzystaniu z internetu, wybierając abonament za 40 zł otrzymują 90 GB (zamiast 45 GB). 
    • entuzjaści, chcący w jeszcze większym stopniu cieszyć się możliwościami 5G, decydując się na abonament w wysokości 50 zł dostają 120 GB (zamiast 60 GB). 
    • prawdziwi fani Internetu, chcący być non-stop w sieci, czyli wszyscy najintensywniej korzystający z internetu w abonamencie za 70 zł z dostaną zamiast 200 GB (zamiast 100 GB). 
 


Do tego nowi użytkownicy oferty Plus Internet otrzymają jeden miesiąc gratis, natomiast klienci, którzy zmienią dostawcę Internetu na ofertę Plus będą zwolnieni z opłat przez pierwsze trzy miesiące. Klienci, którzy zdecydują się na abonament za 70zł/mies. będą mogli korzystać z TIDALA przez 24 miesiące bez opłat. 

Prawdziwe 5G w Plusie
Klienci, którzy chcą korzystać z najszybszej sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD z szybkością do 600 Mb/s poza wyborem odpowiedniej oferty, muszą posiadać urządzenie z obsługą 5G w Plusie. 

Obecnie w ofercie Plusa można znaleźć kilkanaście smartfonów z 5G z różnych półek – zarówno flagowce, jak też modele przystępniejsze cenowo. Urządzenia z dostępem do prawdziwej sieci 5G pozwalają cieszyć się możliwościami sieci piątej generacji, takimi jak znacznie zwiększona szybkość pobierania danych, płynny streaming bardzo wysokiej jakości obrazu, czy komfortowe korzystanie z usług wykorzystujących VR i AR. 
Wkrótce jeszcze więcej osób będzie miało szansę przekonać się, jakie korzyści przynosi 5G w Plusie. Operator prowadzi intensywne prace nad poszerzeniem zasięgu sieci najnowszej generacji i planuje jej rozbudowę w całej Polsce.

Aktualny zasięg 5G Plusa można sprawdzić na stronie: https://www.plus.pl/mapa-zasiegu


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...