reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Trzy nowe kanały dla DVB-T

dodano: 2005-02-01 16:11
autor: Adrian Gąbka | źródło: TS

dvb_t_logo_sk.jpg Start cyfrowej telewizji naziemnej we Francji już 30 marca. Tymczasem przed paroma dniami Dominique Baudis, przewodniczący CSA, francuskiego regulatora rynku medialnego poinformował na konferencji prasowej w Paryżu, że DVB-T pokryje 35 proc. ludności kraju na samym początku funkcjonowania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mieszkańcy miejscowości znajdujących się w zasięgu cyfrowej telewizji naziemnej uzyskają dostęp do 14 niekodowanych kanałów telewizyjnych. Trzy z nich powstały specjalnie z myślą o DVB-T. Mowa tutaj o NT1 Grupy AB, Direct 8 i NRJ 12, który jest telewizyjną wersją najpopularniejszej stacji radiowej we Francji.

Niedawno francuski nadawca publiczny na bazie kanału rozrywkowego Festival stworzył France 4. Kanały pay tv ruszą we Francji od września. Wtedy też szacuje się, że zasięg DVB-T będzie wynosił 50 proc. populacji. Teraz niektórzy nadawcy walczą o uzupełniające miejsce w ramach multipleksów. Wszystko wskazuje na to, że w skład pakietu DVB-T wejdzie religijny kanał KTO. O licencję ubiega się także 6 kanałów związanych z grupą Canal+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...