reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miłość i filmy w listopadzie w Lifetime

dodano: 2020-11-03 06:33 | aktualizacja: 2020-11-03 10:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W listopadzie br. kanał Lifetime poleca swoim widzom takie programy jak „Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary” i „Z paszportem po miłość”, a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Sztokholm w Pensylwanii. Tęsknota za psychopatą” i „Morderczy trening”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w listopadzie br. Lifetime w programie „Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary” przyjrzy się międzynarodowej siatce seks handlu, dowodzonej przez multimilionera. W programie „Z paszportem po miłość” widzowie zapoznają się z miłością, która nie zna granic - i to dosłownie. Wraz z Amerykankami widzowie będą szukać idealnych partnerów w mniej oczywistych dla nich miejscach na kuli ziemskiej. Niezmiennie nadawca zaprasza również do „Kina Lifetime” - codziennie od poniedziałku do czwartku, a w nim między innymi wstrząsający obraz „Morderczy trening” i „Sztokholm w Pensylwanii. Tęsknota za psychopatą”, ze znanymi ze srebrnego ekranu Saoirse Ronan i Cynthią Nixon.

Listopad 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
Propozycje filmowe kanału Lifetime (więcej tutaj).

„Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary” („Surviving Jeffrey Epstein”)
emisja: we wtorki (od 3 listopada br.) o 21:00

Wśród światowych elit ten fakt był tajemnicą poliszynela. Siatka handlująca ludźmi i jeden człowiek w centrum uwagi. Setki ofiar. Kto wiedział, kto udawał, że niczego nie widzi, kto pomógł mu się wywinąć? W przeciwieństwie do Jeffreya Epsteina jego ofiary nadal żyją i borykają się ze skutkami traumatycznych doświadczeń. Czteroodcinkowy serial dokumentalny bada sprawę Jeffreya Epsteina, zawiadującego światową siatką handlu nieletnimi dziewczętami, które zdobywał dla siebie oraz grupy bogatych i potężnych przyjaciół. Zarządzał tym procederem ze swoich luksusowych domów w Nowym Jorku, Palm Beach, Nowym Meksyku, Paryżu i na Karaibach. Zarzucono mu, że wykorzystywał własne bogactwo i wpływy do zatajenia prowadzonej działalności. Podczas pobytu w więzieniu Jeffrey Epstein popełnił samobójstwo. Stało się to 10 sierpnia 2019 roku i w tym samym dniu ofiary pedofila straciły szansę, by stawić czoło swemu oprawcy i doczekać sprawiedliwego wyroku. W filmie opowiadają o tym, co je spotkało. Widzowie dowiadują się też, jak Jeffrey Epstein doszedł do tak ogromnych pieniędzy i znajomości z osobami, które prawdopodobnie go chroniły, a także o przebiegu jego aresztowania i zaskakującej śmierci (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Sztokholm w Pensylwanii. Tęsknota za psychopatą” („Stockholm, Pennsylvania”)
emisja: w poniedziałek, 9 listopada br. o 22:00

Występują: Saoirse Ronan, Cynthia Nixon, Jason Isaacs i David Warshofsky. Młoda kobieta, która została porwana i uwięziona jako dziecko, wraca do domu i próbuje odzyskać normalne życie.

„Z paszportem po miłość” („Passport To Love”)
emisja: w czwartki (od 19 listopada br.) o 21:00

Zainspirowani faktem, że branża matrymonialna ulega coraz większej globalizacji, twórcy programu „Z paszportem po miłość” postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom Amerykanek, które marzą o kimś ciekawszym, niż chłopak z sąsiedztwa. Już teraz tysiące dziewcząt szukają miłości w miejscach tak odległych jak Polska, Japonia czy Argentyna, a przyczyną tego jest przekonanie, że ich rodacy zapomnieli, czym jest sztuka kochania. Dlatego za „prawdziwymi mężczyznami”, wyznającymi silne wartości i gotowymi je pokochać, kobiety rozglądają się poza granicami kraju. Widzowie poznają ich wyobrażenia o potencjalnym wybranku i realia randkowego życia w Peru, Kambodży czy Indiach. Będą też towarzyszyć im w poszukiwaniu „tego jedynego”. W końcu para będzie musiała postanowić, czy jest gotowa podjąć decyzję o małżeństwie pomimo dzielącej ją odległości.

„Kino Lifetime”:
„Morderczy trening” („Killer Coach”)
emisja: w poniedziałek, 23 listopada br. o 22:00

Zdolna pływaczka, Samantha Morgan, trenuje pod okiem swojej matki. Dziewczyna stale ściera się z rodzicielką i jest na skraju wytrzymałości. Kiedy w treningach zaczyna jej pomagać nowy asystent trenera, Bryce, Samantha od razu znajduje z nim wspólny język. Wkrótce Bryce przekracza granicę między relacją profesjonalną, a osobistą i uwodzi dziewczynę. Ta próbuje zakończyć związek, zanim sprawa wyjdzie na jaw, ale przekonuje się, że to nie takie proste. Sytuacja staje się niebezpieczna dla Samanthy i jej bliskich. Występują: Keesha Sharp, Javicia Leslie, Tom Madden, Cameron Jebo, Madison Iseman i Zak Henri.
 
Bohaterka programu „Z paszportem po miłość”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Z paszportem po miłość”, foto: A+E Networks
Cynthia Nixon w filmie „Sztokholm w Pensylwanii. Tęsknota za psychopatą”, foto: A+E Networks
Cynthia Nixon w filmie „Sztokholm w Pensylwanii. Tęsknota za psychopatą”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...