reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ameryka wybiera. Wieczór i poranek wyborczy w TVN24

dodano: 2020-11-03 10:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN24.pl

Ameryka wybiera wybory USA Trump Biden TVN24 360px.jpg 3 listopada br. Amerykanie wybiorą człowieka, który na kolejne 4 lata stanie na czele najpotężniejszego państwa na świecie. O Biały Dom walczą urzędujący prezydent Donald Trump i kandydat demokratów Joe Biden. By wygrać, trzeba zdobyć minimum 270 głosów elektorskich. Któremu z kandydatów się to uda? We wtorek 3 listopada br. TVN24 zaprasza na wieczór wyborczy, a w środę - na poranek wyborczy w TVN24 i na tvn24.pl.

TVN24
Ameryka wybiera wybory USA Trump Biden TVN24 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybory prezydenckie w USA odbędą się we wtorek 3 listopada.
Faworytem większości sondaży pozostaje kandydat Partii Demokratycznej Joe Biden, ale 4 lata temu badania także nie dawały większych szans późniejszemu zwycięzcy Donaldowi Trumpowi, który ubiega się o reelekcję.

Relacja z wyborów w TVN24 i tvn24.pl
Relacja z wyborów za oceanem na antenie TVN24 rozpocznie się we wtorek o godz. 23:00. Noc wyborczą z Waszyngtonu poprowadzi Michał Sznajder. Napływające z Ameryki sondaże całą noc komentować będą dla Państwa Piotr Kraśko i korespondent „Faktów" TVN Marcin Wrona. W Warszawie przedstawią je i omówią Piotr Jacoń oraz Justyna Kosela.

Następnego dnia o godz. 5 rano w TVN24 rozpocznie się poranek wyborczy, który poprowadzi Piotr Kraśko z Waszyngtonu i Anna Jędrzejowska ze studia w Warszawie. Najnowsze sondaże spływające z kolejnych stanów przedstawi Igor Sokołowski. Komentarze będą zbierać Katarzyna Kolenda-Zaleska oraz Agata Adamek, która poprowadzi program „Jeden na jeden".

Informacje i komentarze będą też prezentowane na bieżąco w portalu tvn24.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...