reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wieczór wyborczy CNN na żywo dla wszystkich w Polsce

dodano: 2020-11-03 10:19 | aktualizacja: 2020-11-03 11:02
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CNN

wybory CNN 3 listopada stacja CNN na swoich kanałach poprowadzi obszerną relację z wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych i zaprezentuje najświeższe wyniki tego bezprecedensowego wyścigu o fotel prezydencki oraz kluczowych pojedynków stanowych. Zespół składający się z prowadzących, korespondentów, analityków, reporterów oraz komentatorów zapewni bieżące relacje z całego kraju. Główny program „Election Night in America” na kanałach stacji rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu lokalnego (22:00 CET) i będzie dostępny na żywo dla wszystkich widzów w Polsce m.in. poprzez serwisy internetowe oraz aplikacje mobilne.

CNN
wybory CNN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CNN, biorąc pod uwagę fakt, że w tym roku zdecydowanie więcej Amerykanów oddało swój głos korespondencyjnie niż w jakichkolwiek innych wyborach w historii USA, planuje prowadzić swój program wyborczy dłużej niż jeden dzień, aby na bieżąco móc informować widzów o aktualizacjach zliczanej liczby głosów. Wieczór wyborczy, czyli „Election Night in America” w CNN poprowadzą Dana Bash, Wolf Blitzer, Anderson Cooper, Abby Phillip i Jake Tapper prosto z Waszyngtonu. Nocną relację stacji przejmą Chris Cuomo i Don Lemon. Z kolei Jim Acosta i Kaitlan Collins będą raportować na żywo ze sztabu wyborczego Donalda Trumpa, a Arlette Saenz i Jeff Zeleny z siedziby sztabu wyborczego Joe Bidena.

W centrum wyborczym stacji CNN w Waszyngtonie pojawi się także główny korespondent krajowy John King, który na żywo będzie prezentował informacje na popularnej Magic Wall, a także dyrektor polityczny CNN David Chalian, który zajmie się analizą sondaży exit poll. Pamela Brown, starsza korespondentka Białego Domu, będzie relacjonować z terenu, z lokali wyborczych w całym kraju, a starszy analityk polityczny Mark Preston skupi się na analizach wyborczych.

Ponadto główny analityk polityczny Gloria Borger, prowadzący i komentator Van Jones oraz starsi komentatorzy polityczni David Axelrod i Rick Santorum zapewnią relacje z Analyst Desk. Z kolei starszy analityk prawny Laura Coates i współpracownik CNN Ben Ginsberg zaprezentują analizy prawne, a liczna grupa współpracowników politycznych stacji w miarę napływania wyników będzie prezentować najświeższe dane i prognozy, aż do zliczenia ostatnich głosów.

Program wyborczy CNN „Election Night in America” będzie transmitowany w całości również na platformach cyfrowych stacji bez konieczności dostępu do sieci kablowej. Odbiorcy będą mogli śledzić live stream stacji CNN już od godz. 15:00 CET we wtorek, 3 listopada, do 22:00 CET w środę, 4 listopada. Relacja ta będzie dostępna przez główną stronę www.cnn.com oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych CNN na urządzenia iOS i Androiddla wszystkich widzów w Polsce.

Nieograniczony dostęp do transmisji na żywo zostanie wzbogacony o materiały udostępniane na wszystkich platformach cyfrowych stacji. Na bieżąco reporterzy i analitycy będą aktualizować zakładkę Road to 270 z interaktywną mapą pokazującą rozłożenie sił w poszczególnych stanach.

Relacje CNN będą dostępne zarówno na stronie głównej CNN, jak i w zakładce Election Center udostępniającej szerokie analizy i dane w czasie rzeczywistym. Aby wesprzeć czytelników przed oraz w trakcie głosowania, utworzono również Election 101, w którym udzielono odpowiedzi na jedne z najpopularniejszych pytań dotyczących wyborów. Natomiast przewodnik Voter Guide ma zapewnić wyborcom łatwy dostęp do wszystkich informacji potrzebnych do oddania głosu w danym stanie.

Co więcej eksperci z CNN.com/FactsFirst będą czuwać i na bieżąco weryfikować fakty, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się dezinformacji. Natomiast CNN Audio przygotowało dla słuchaczy nowe odcinki flagowych podcastów politycznych: Politically Sound, Political Briefing oraz Election 101.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...