reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera programu „Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz"

dodano: 2020-10-28 11:39
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Kocham--złoty jubileusz TVP2 dwójka 360px.jpg W sobotę, 7 listopada o godz. 20:00 TVP2 zaprasza na pierwszy odcinek show „Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz”, w którym przypomnimy kultowe programy i seriale, największe wzruszenia i wpadki oraz niezapomniane przeboje związane z TVP2.

TVP2
Kocham złoty jubileusz TVP2 dwójka 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy, pełen pozytywnej energii show „Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz” poprowadzi Tomasz Kammel - kapitanami drużyn będą Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski. W każdym odcinku rywalizować będą ze sobą dwie drużyny gwiazd najpopularniejszych produkcji Dwójki: obsada „M jak miłość” zmierzy się z prowadzącymi „Familiadę” i „Koło fortuny”, trenerzy „The Voice” staną naprzeciw gwiazd, które wykorzystały swoją „Szansę na sukces”, wokaliści disco-polo przekonają się czy „Europa da się lubić”, natomiast aktorzy serialu „Na dobre i na złe” sprawdzą poczucie humoru artystów kabaretowych.

Podczas programu dowiemy się:
Kto pierwszy poprowadził „Wielką grę”? W którym roku pojawiła się w Dwójce „Panorama”? Jakie nazwisko nosiła rodzina z serialu „Rodzinka.pl”? Kto lepiej zna kultowe programy? Kto uważniej ogląda uwielbiane seriale? Kto bardziej kocha Dwójkę?

Gwiazdy wezmą udział w kilku zabawnych rundach pytań o ukochane produkcje Polaków. Nie zabraknie: „Studia 2” i „W labiryncie”, „Bezludnej wyspy”, „Spotkania z balladą”, „Czasu honoru”, „Za chwilę dalszy ciąg programu”, czy „Pereł z lamusa”.

W każdym odcinku pojawi się osobowość telewizyjna związana z kultową produkcją z ostatniego pięćdziesięciolecia oraz gwiazdy muzyczne, które zaśpiewają przeboje kojarzone z TVP2 i największe hity ostatnich 50 lat. Program wypełnią materiały archiwalne Telewizji Polskiej. Widzowie dostaną niepowtarzalną okazję, żeby przypomnieć sobie za co kochają Dwójkę.

Gwiazdy walczyć będą o pieniądze, a do wygrania w każdym odcinku jest 30 tys. zł, które na końcu odcinka zwycięska drużyna przeznaczy na wybrany cel charytatywny.

W pierwszym odcinku programu zobaczymy rywalizację drużyny serialu „M jak miłość” i tu pod wodzą Macieja Kurzajewskiego zmagać się będą: Teresa Lipowska i Mikołaj Roznerski, kontra Teleturnieje, które reprezentować będą: Karol Strasburger i Norbi, a ich kapitanem będzie Marzena Rogalska.

W programie Teresa Lipowska opowie o pierwszym pocałunku z Witoldem Pyrkoszem na planie „M jak miłość”. Mikołaj Roznerski wyjaśni, jak trafił do serialu. Niezawodny Karol Strasburger będzie opowiadał żarty, a Norbi zdradzi, jak długo poznawał zasady programu „Koło Fortuny”. Goście przypomną początki Dwójki i opowiedzą, jak zmieniała się praca w telewizji przez pięćdziesiąt lat. Dowiemy się, czy Anna Jurksztowicz ogląda serial „Na dobre i na złe”, do którego śpiewa piosenkę. Swój największy przebój zaśpiewa także Urszula. Zobaczymy również występ gościa specjalnego odcinka, który pozostanie niespodzianką dla widzów.

Swoją wiedzę o Dwójce widzowie będą mogli sprawdzać przez pięć sobotnich wieczorów. Pierwszy odcinek już 7 listopada, w sobotę o godz. 20:00 oczywiście w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...