reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Internet z TV przez 3 miesiące bez opłat

dodano: 2020-11-04 13:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Specjalnie na okres świąteczno-noworoczny Netia wprowadziła nowe promocje obejmujące pakiety światłowodowego dostępu do internetu i telewizji. Teraz operator zapewnia 3 miesiące oferty na start gratis.

Netia
rodzina przez TV Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nową promocją Netii, w której abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres 3 miesięcy, objęte są pakiety usług telewizyjnych ze 100 kanałami (pakiet M) oraz 182 kanałami (pakiet L) wraz z dowolnym stacjonarnym dostępem do internetu. Przykładowo od 4. miesiąca opłaty abonamentowe za zestawy usług TV z internetem do 300 Mb/s (maksymalna dostępna opcja to do 1 Gb/s) kosztują odpowiednio: 60 zł i 90 zł.

Dodatkowo, w pierwszym miesiącu klienci otrzymują bezpłatnie dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Netii, czyli 216 kanałów. Przez cały okres umowy (24 miesiące) abonenci otrzymają bezpłatnie dwa kanały Cinemax. Klienci, którzy wybiorą pakiet M, otrzymają bezpłatnie na 24 miesiące dostęp do trzech kanałów dziecięcych i młodzieżowych Nick, a za 10 zł miesięcznie mogą dokupić paczkę 12 kolejnych kanałów dla dzieci (wszystkie wchodzą w skład pakietu L). Kolejnym „gratisem” w pierwszym miesiącu jest GigaNagrywarka w wariancie Maxi (timeshift, catch up TV oraz 1500 godzin nagrań na 120 dni - regularna cena 15 zł miesięcznie). W kolejnych miesiącach można korzystać bez dodatkowych opłat z GigaNagrywarki w wersji Basic.

Do każdej usługi dostępu do internetu Netia dodaje również kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa pod nazwą Bezpieczny Internet 2. Po okresie promocyjnym (od 3. miesiąca koszt usługi to 10 zł miesięcznie).

Oferta treści premium w Netii - do której w pierwszym miesiącu mają dostęp bez dodatkowych opłat wszyscy klienci - składa się z pakietów (koszt miesięczny): Eleven Sports (4 kanały) w cenie 10 zł, Polsat Sport Premium (2 kanały plus 4 serwisy PPV) za 20 zł, HBO HD (3 kanały) i HBO GO za 20 zł, Filmbox (5 kanałów) za 10 zł, CANAL+ Prestige (8 kanałów) w cenie 50 zł oraz pakietu 6 kanałów z treściami dla dorosłych za 10 zł.

Drugi (i kolejne) dekodery Netia Evobox z ofertą TV analogiczną jak na pierwszym urządzeniu (multiroom), dostępne są za 10 zł miesięcznie.

Do szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu i zestawów z TV, klienci mogą również dokupić, m.in. nielimitowany telefon stacjonarny (10 zł miesięcznie) oraz usługi mobilne (Netia Mobile). Przykładowo, za 25 zł miesięcznie można otrzymać abonamenty z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i UE oraz pakietem 12 GB danych (2,25 GB w UE) z opcją „Internet bez końca”, w ramach której po wyczerpaniu pakietu danych internet się nie kończy, a klient możne nadal korzystać z sieci z prędkością do 1 Mb/s. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat (standardowo jeden miesiąc).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...