reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Streambox - bezpieczne rozwiązanie w chmurze

dodano: 2020-11-03 11:56 | aktualizacja: 2020-11-04 20:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Streambox

Streambox transport stream demo 360px.jpg Po ponad 2 latach opracowywania i testowania Streambox, bezpieczne rozwiązanie w chmurze dla firm, które mogą zarządzać dużymi ilościami plików strumieni tzw. transport stream używanych i udostępnianych na całym świecie do testów Q/A, walidacji lub certyfikatów, uruchomił bezpłatny okres próbny, który potrwa przez następne 2 miesiące.

Streambox
Streambox transport stream demo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Streambox to niezwykle bezpieczne rozwiązanie w chmurze przeznaczone dla wszystkich producentów telewizorów, modułów CAM lub dekoderów, operatorów telewizji satelitarnej / naziemnej / kablowej / IPTV oraz dostawców systemów dostępu warunkowego, którzy muszą zarządzać ogromnymi ilościami plików tzw. transport stream używanych i udostępnianych na całym świecie w celu przeprowadzania testów Q/A, walidacji lub certyfikacji. To bardzo fajne rozwiązanie, a projekt jest warty zainteresowania i wsparcia.

Pełna prezentacja Streambox jest dostępna tutaj.  

Najważniejsze usługi i narzędzia już dostępne w Streambox:
  • Zdalne i zdalne przechowywanie wszystkich strumieni: po załadowaniu na platformę transport stream są przechowywane w Streambox, co zapewnia skalowalność, wysoką dostępność, małe opóźnienia, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie.
  • Narzędzie online do wyszukiwania we wszystkich strumieniach transportowych: z tylko jednym polem do wypełnienia, wyszukiwanie w Streambox jest szybkie i głęboko w tabelach SI / PSI: komentarze użytkowników, nazwy strumieni, daty, wartości ASCII i HEX, tagi itp.
  • Rozwiązania do ekstrakcji danych ze strumieni (transport stream): niektóre dane jako PID, tabele SI / PSI, przeanalizowane tabele SI / PSI, można wyodrębnić ze strumieni w formacie binarnym lub tekstowym
  • Transport stream można podzielić bezpośrednio w Streambox: edycja może odbywać się według czasu trwania w sekundach, długości w bajtach lub poprzez wybór pierwszego i ostatniego numeru TP.
  • Łatwy i bezpieczny system udostępniania strumieni (transport stream): do użytku wewnętrznego firmy dostępne jest łącze umożliwiające dostęp do strony poświęconej strumieniowi oraz można wygenerować łącze zewnętrzne do pobrania przez klienta lub partnera (łącze wygasa po 3 dniach).
  • Zarządzanie strumieniami (transport stream): oznaczaj i zbieraj strumienie według słów kluczowych, dodawaj do ulubionych strumienie i śledź, aby otrzymać powiadomienie o wystąpieniu zdarzenia.
Streambox jest hostowany i zasilany przez AWS (Amazon Web Services) i może już przechowywać 300 terabajtów strumieni transportowych i obsługiwać 5 000 jednoczesnych użytkowników. Przyszłe ulepszenia i nowe funkcje są już w fazie rozwoju i zostaną dodane w 2021 r., a niestandardowe rozwiązania start-up może również wdrożyć na życzenie.

 

Źródło: streambox.tools 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technologia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...