Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuBundesligi:Borussia Dortmund – Bayern Monachium. Transmisje live z ATP World Tour Paryż tylko w Polsacie Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Augsburg – Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC – CA Osasuna
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
02:00 (so/nd) Boks: Gala, Davie: Devin Haney – Yuriorkis Gamboa CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
16:00 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – Leeds United
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk
18:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Sheffield United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski
21:00 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Fulham FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Adrian Olek CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski Eleven Sports 1
10:30 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring: Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Thiago Santos – Glover Teixeira Polsat Sport Extra
11:35 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China: Taniec dowolny par sportowych
14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż: 1/2 finału
16:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż: 1/2 finału
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Kioene Padwa – Allianz Milano Polsat Sport News
12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China: Ceremonia dekoracji
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii: 1. sesja kwalifikacyjna
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii: 2. sesja kwalifikacyjna
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Polski Cukier Toruń Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Pinar Karşiyaka – Bahçeşehir Koleji
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Anadolu Efes
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Ogm Ormanspor – Petkim Spor
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: UCAM Murcia – Herbalife Gran Canaria
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: TD Systems Baskonia – RetaBET Bilbao Basket