reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczne promocje z Play Now TV

dodano: 2020-11-06 12:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

Play święta Po połączeniu usług Internetu i Play Now TV klient nie zapłaci za nie przez pierwsze trzy miesiące. Promocja dostępna jest po wybraniu jednej z dwóch ofert Play Now TV oraz dowolnego pakietu internetu w usłudze stacjonarnej, bezprzewodowej z routerem lub Net Box. Najtańszy zestaw telewizji i internetu jest dostępny od 45 zł miesięcznie.

Play Now TV promocja święta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play Now TV to usługa obejmująca streaming kanałów i bibliotekę treści VOD. Klient ma do wyboru dwie oferty Play Now z urządzeniem TV Box. Pierwsza z nich, za 10 zł miesięcznie umożliwia dostęp do kanałów z pakietu podstawowego. Kolejna kosztuje 35 zł miesięcznie i została powiększona o cztery pakiety tematyczne – Extra, Sport, News i Kids. W obu tych opcjach klienci mogą skorzystać z dostępu do HBO GO na miesiąc oraz Amazon Prime Video na 6 miesięcy.

W Play można wybrać internet dostosowany do własnych potrzeb. Pierwszą z opcji jest internet bezprzewodowy do domu z routerem, od 35 zł za 70 GB miesięcznie. Kolejny wariant to internet stacjonarny z domowym routerem Wi-Fi, dostępny również od 35 zł przy prędkości 150 Mb/s.

Z kolei Net Box to rozwiązanie stworzone szczególnie z myślą o tych miejscach, gdzie zawodzi standardowy router, czyli poza miastem lub w mniejszych miejscowościach. Net Box to zestaw internetu z modemem zewnętrznym oferujący szybki i stabilny internet niezależnie od miejsca. Dostępny jest w kilku pakietach zaczynając od 300 GB w cenie 70 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...