reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-22 - 2021-04-23 - 2021-04-24

7-9.11 Polsat Sport: Grand Prix Europy i magazyny

dodano: 2020-11-07 05:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 7-8 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Liga NOS, Eredivisie, Chinese Super League, Scottish Premiership, Sky Bet Championship, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny, łyżwiarstwo figurowe - ISU Grand Prix oraz e-sport - Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski i League of Legends - Trinity Force Puchar Polski.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Chinese Super League (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj i tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny, łyżwiarstwo figurowe - ISU Grand Prix (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski (więcej tutaj) i League of Legends - Trinity Force Puchar Polski (więcej tutaj).

Plan transmisji:

7 listopada (sobota)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Cup of China: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:45 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Cup of China: program dowolny solistek, Polsat Sport

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:05 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Hockenheim: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:10 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Cup of China: program dowolny solistów, Polsat Sport

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 konferencja prasowa grupy bokserskiej Queensberry Polska, Polsat Sport

11:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:35 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Cup of China: taniec dowolny par sportowych, Polsat Sport Extra

11:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 „Thet last teammate: Ayrton Senna” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Cup of China: ceremonia dekoracji, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna, Polsat Sport

12:40 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS Jastrzębie-Zdrój, Ipla

12:40 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Chrobry Głogów, Ipla

12:55 2. Bundesliga: FC Norymberga - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 3

13:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 (Eleven Sports 1) i 13:25 (Super Polsat) Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Hockenheim: wyścig, Super Polsat i Eleven Sports 1

13:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 Sky Bet Championship: FC Reading - Stoke City FC, Eleven Sports 2

13:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:55 La Liga Santander: SD Huesca - SD Eibar, Eleven Sports 4

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:55 Serie A Tim: Cagliari Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 3

15:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

15:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 2

15:30 La Liga Santander: FC Barcelona - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 1

15:45 e-sport, Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski, Polsat Games

15:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:55 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - ZAKSA Strzelce Opolskie, Ipla

17:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów, Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń, Polsat Sport News

17:45 „Wielkie wyścigi rydwanów” - film dokumentalny, Polsat Doku

17:55 Serie A Tim: Benevento Calcio - Spezia Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Kioene Padwa - Allianz Milano, Polsat Sport Extra

18:10 Bundesliga: Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

20:30 (Eleven Sports 1) i 20:55 (Eleven Sports 4) La Liga Santander: Atletico Madryt - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: Parma Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

21:25 Liga NOS: Vitoria Guimaraes - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

21:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

23:00 e-sport, Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski, Polsat Games

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 7 na 8 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 KSW50, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport

4:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

8 listopada (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Cup of China: pokazy mistrzów, Polsat Sport

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Chinese Super League: Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande, Polsat Sport Extra

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

10:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:05 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Hockenheim: kwalifikacje, Eleven Sports 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Bundesliga Clubs” - magazyn, Elven Sports 4

11:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

12:10 Eredivisie: FC Utrecht - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

13:00 Scottish Premiership: FC Motherwell - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Hockenheim: wyścig, Eleven Sports 1

13:35 UFC Fight Night, Polsat Sport Fight

13:55 La Liga Santander: Getafe CF - Villarreal CF, Eleven Sports 3

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:20 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Groningen, Polsat Sport Premium 2

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Inter Mediolan, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - FC Crotone, Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Europy: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Mlada Boleslav, Polsat Sport News

16:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia, Ipla

17:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:00 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 1

17:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Bundesliga Clubs” - magazyn, Elven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron 1. Liga: eWinner Gwardia Wrocław - KPS Siedlce, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Bologna FC bolonia - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Top Volley Cisterna, Polsat Sport News

18:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

18:15 Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzen Pilzno - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

18:25 La Liga Santander: Real Valladolid - Athletic Bilbao, Eleven Sports 3

18:25 Liga NOS: FC Porto - Portimonense SC, Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Michał Świerżyński

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Eredivisie: PSV Eindhoven - Willem II Tilburg, Polsat Sport Extra

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Hellas Werona, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

20:30 KSW55, Polsat Sport News

20:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Liga NOS: SL Benfica Lizbona - SC Braga, Eleven Sports 2

21:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Eska TV

21:30 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - New England Revolutioni Foxborough, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

22:55 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 8 na 9 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 e-sport, Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski, Polsat Games

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 KSW42, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

829 zł Więcej...

Karta USB Media-Tech DVB-T Stick MT4171

Karta do komputera Media-Tech DVB-T Stick MT4171 do odbioru cyfrowej...

59 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

539 zł Więcej...
reklama