reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-20 - 2021-09-21

Sport w polskiej TV 8.11.2020

dodano: 2020-11-07 10:36 | aktualizacja: 2020-11-07 20:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Lech Poznań. Transmisje live z Champion of Champions snookera tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Wolverhampton
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Adrian Olek, Piotr Glamowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Deportivo Alaves
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

10:30 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring 2: 
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring 2: 
Wyścig 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – AS Roma
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SL Benfica – SC Braga
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Villarreal CF
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid CF – Athletic Bilbao
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – FC Crotone
Komentarz: Julian Kowalski, Antoni Partum

18:30 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – Portimonense SC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

11:00 Kolarstwo kobiet: Madrid Challenge:
Etap 3

14:35 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 18

18:00 Sambo: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Eurosport 2

11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino:
Wyścig 1

12:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino:
Wyścig 1

13:25 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig elity mężczyzn

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino:
Wyścig 2
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, Pafos:
Finał

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
Finał
 
Motowizja

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Oschersleben:
Wyścig 2

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig 2

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale:
Wyścig
 
nSport+

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
FC Motherwell – Celtic FC

18:15 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – FC Groningen
 
Polsat Sport

07:30 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China:
Pokazy mistrzów

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. liga: 
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. liga: 
eWinner Gwardia Wrocław – KPS Siedlce

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Aluron CMC Warta Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

08:30 Piłka nożna: Chinese Super League:
Jiangsu Suning – Guangzhou Evergrande

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht – AFC Ajax

15:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – PGE Spójnia Stargard

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Willem II
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Europy:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Europy:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Europy:
Wyścig

15:55 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FK Mlada Boleslav

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova – Top Volley Cisterna

21:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – New England Revolution
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Darüşşafaka Tekfen

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Beşiktaş Sompo Japan – Gaziantep Basketbol

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Büyükçekmece Basketbol
 
TVP 1

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński 
 
TVP Sport

14:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał

16:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał

20:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał

21:45 Snooker: Champion of Champions:
Finał


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...