reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pogromcy poniedziałków" w Stopklatce

dodano: 2020-11-09 11:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: Stopklatka

Stopklatka Kobiety ich kochają, mężczyźni podziwiają. Muskularni, charyzmatyczni i niepokonani. W listopadowe poniedziałki na antenie Stopklatki ponownie zagoszczą najwięksi twardziele Hollywood m.in: Jean Claude van Damme, Steven Seagal, Dolph Lundgren, Jason Statham, Chuck Norris i Nicolas Cage. 

Stopklatka
Poniedziałek Stopklatka pogromcy poniedziałku 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Mocnych wrażeń dostarczy widzom film „Obrońca”, którego fabuła odsłania kulisy zwalczania terroryzmu w Stanach Zjednoczonych. Działania służb skupiają się wokół wroga numer jeden, czyli przywódcy islamskich fundamentalistów Mohameda Jamara (Geoffrey Burton). Ten jednak od miesięcy skutecznie ukrywa się, a jego siatka terrorystyczna sprawnie działa. Wszelkie akcje muszą być dobrze przemyślane i zaplanowane, bo jego śmierć może tylko zaognić sytuację. Na straży bezpieczeństwa amerykańskiej delegacji stoi elitarna jednostka, dowodzona przez byłego komandosa Lance'a Rockforda (Dolph Lundgren).

Wieczorną rozrywkę zapewni widzom „Samotny wilk McQuade” z Chuckiem Norrisem w roli głównej. Zdaniem krytyków i wielu odbiorców jest to najlepszy film z jego udziałem. J.J. McQuade, stróż prawa w Teksasie, rozpoczyna walkę z handlarzami bronią, którzy nie tylko porwali wojskową ciężarówkę, ale i jego nastoletnią córkę. Mężczyzna będzie musiał stoczyć pojedynek twarzą w twarz z szefem organizacji przestępczej, a zarazem mistrzem w sztukach walki, Rawleyem Wilkesem (David Carradine).

W listopadzie Stopklatka pokaże także „Szyfry wojny”, amerykańską superprodukcję opartą na mało znanych faktach z czasów II wojny światowej. Film łączy widowiskowe sceny batalistyczne z przejmującym dramatem wojennym. Podczas walk na Pacyfiku Amerykanie wykorzystują Indian z plemienia Navajo jako szyfrantów. Ich język jest podstawą niezrozumiałego dla Japończyków kodu. Oficer Joe Enders (w tej roli Nicholas Cage) ma ochraniać jednego z Indian. Bezwzględny żołnierz piechoty morskiej ma za sobą traumatyczne przeżycia - poświęcił oddział, by wykonać rozkaz utrzymania placówki. Towarzysząc szyfrantowi Benowi Yahzee (Adam Beach), ma za wszelką cenę strzec tajemnicy kodu. 

Wśród znakomitych premier miesiąca pojawi się także film „Adrenalina”. Chev Chelios (Jason Statham) to płatny zabójca który zamierza porzucić swoją profesję i rozpocząć nowe życie ze swoją dziewczyną Eve. Pewnego ranka budzi go telefon, a głos w słuchawce oznajmia mu, że kiedy spał została mu wstrzyknięta trucizna i ma zaledwie godzinę życia. Aby przeżyć Chev musi być w ciągłym ruchu, bo tylko duża dawka adrenaliny pozwala na normalną pracę jego serca. Rozpoczyna się walka z czasem, a Chev będzie musiał nie tylko znaleźć antidotum ale także chronić swoją dziewczynę, która znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

To jednak nie koniec emocji.
W listopadowej ramówce znajdą się także znane produkcje z udziałem Stevena Seagala („Wyniszczenie”, „Naczelny dowódca”)  - mistrza wschodnich sztuk walki. Na widzów czeka także głośna produkcja z Marcinem Dorocińskim w roli głównej - „Pitbull”. Film w reżyserii Patryka Vegi zmienił filmowy obraz polskiej policji. 

Kiedy oglądać w Stopklatce:

9 listopada (poniedziałek)
20:00 „Bałkańska vendetta” 
22:00 „Obrońca” 

16 listopada (poniedziałek)
20:00 „Samotny wilk McQuade” 
22:35 „Naczelny dowódca” 

23 listopada (poniedziałek)
20:00 „Wyniszczenie”
21:50 „Szyfry wojny” 

30 listopada (poniedziałek)
20:00 „Pitbull” 
22:05 „Adrenalina” 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

299 zł Więcej...