reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Xiaomi Mi Box 4S Pro z HDMI 2.1

dodano: 2020-11-06 23:20 | aktualizacja: 2020-11-10 23:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: Xiaomi/Interia.pl/androidauthority

Xiaomi Mi Pro 4S china odtwarzacz 360px.jpg Chińska firma Xiaomi zaprezentowała kolejny, tani odtwarzacz do telewizora - model Mi Box 4S Pro w kolorze białym - następcę czarnego Mi Box 4S. Urządzenie pozwala między innymi na obsługę wysokich rozdzielczości - 4K i 8K. Istotne jest, że Mi TV Box 4S Pro może obsługiwać materiały wideo o rozdzielczości 8K.

Xiaomi
Xiaomi Mi Box 4S Pro china odtwarzacz 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Xiaomi Mi Box 4S Pro to odtwarzacz multimedialny, który bazuje na poprzedniej bardzo udanej generacji sprzętu o tej samej nazwie, jednak wprowadza do niego kilka ulepszeń.

Xiaomi zdecydował się na dodanie złącza HDMI typu 2.1, bo to jest istotne dla prawidłowego przekazania obrazu do TV 8K po kablu HDMI 2.1 dla 8K. W tym przypadku Mi Box 4S Pro już jest w stanie obsługiwać materiały wideo o rozdzielczości nawet 8K. Pamięć wewnętrzna przeznaczona dla użytkownika będzie wahała się w zależności od wariantu - od 8 do 16 GB.

Xiaomi MI Box 4S Pro działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android TV z nakładką MIUI for TV. Za łączność bezprzewodową odpowiadają w tym przypadku modemy Wi-Fi oraz Bluetooth w wersji 4.3. Prawdopodobnie w przyszłości nowy odtwarzacz Xiaomi będzie posiadał certyfikat Netflixa z zainstalowaną najlepszą wersją aplikacji Netflix, a także Youtube, a gdyby było z 8K to już byłby luksus. Inna sprawa, że na razie produkt ma być dostępny tylko na rynku chińskim - szkoda, że nie międzynarodowym.

Odtwarzacz Xiaomi Mi Box 4S Pro jest już dostępny w sprzedaży w Chinach. Sprzęt został wyceniony na 399 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 230 zł (w Chinach, bo w Polsce cena będzie oscylować w okolicach 300 zł). Na razie na polskim rynku jest tylko Xiaomi Mi TV Box 4S w cenie 279 zł.

Źródło: interia.pl  androidauthority.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...