reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

discovery+ wchodzi do 13 krajów

dodano: 2020-11-10 16:52 | aktualizacja: 2020-11-10 20:14
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Megogo Amerykański nadawca Discovery uruchomi strumieniową usługę rozrywkową discovery+ w 13 krajach Europy Wschodniej i Azji. Od grudnia 2020 roku jego nowa oferta będzie dostępna dla klientów Megogo na Ukrainie, Białorusi, Litwie, w Estonii, Mołdawii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanie, Uzbekistanie, Turkmenistanie, Tadżykistanie, Kirgistanie i Kazachstanie. Obie firmy stworzą platformę z treściami dokumentalnymi, sportowymi i lifestylowymi dla abonentów Megogo.

Discovery+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie będą mogli oglądać programy takich kanałów, jak Discovery Channel, TLC, Animal Planet, ID, Discovery Science, Food Network, Travel Channel i Eurosport.

Zawsze staramy się dostarczać użytkownikom treści o wysokiej jakości. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy uruchomić discovery+, serwis z niesamowitą zawartością rozrywkową i dużym katalogiem, w którym widzowie znajdą coś interesującego i pożytecznego dla siebie. Z niecierpliwością czekamy na premierę w grudniu 2020 r.

- powiedział Iwan Szestakow, dyrektor ds. rozwoju strategicznego w Megogo.


MEGOGO to największa usługa wideo w Europie Wschodniej i Azji, świadcząca usługi w OTT/VOD. Miesięczną widownię serwisu stanowi 40 mln użytkowników w krajach WNP. W katalogu jest zawartych ponad 77 tys. pozycji wideo, w tym ponad 5 tys. filmów fabularnych i seriali, ponad 1,5 tys. kreskówek, około 45 tys. programów telewizyjnych, koncertów i teledysków, a także ponad 20 tys. programów informacyjnych.

Zasób wideo jest wieloekranowy i oferowany na wszystkich platformach opartych na systemie iOS, Android, Windows, a także na telewizorach Smart TV producentów LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, popularnych odtwarzaczach multimedialnych i urządzeniach typu Apple TV, Dune HD, Aura, iNext i innych. Dla urządzeń z systemem Android TV jest tworzona osobna aplikacja.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...