reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święto Niepodległości w ofercie Radia Złote Przeboje

dodano: 2020-11-11 00:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Muzyczne stacje Grupy Radiowej Agory (GRA) przygotowały specjalne programy na Święto Niepodległości. W środę, 11 listopada br. na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) będzie można usłyszeć m.in. o Polakach, z których jesteśmy dumni i którzy zapewnili nam wiele niezapomnianych emocji („Legendy lat 80, 90 i 00”), czy o artystach, którzy walczyli o Polskę i wolność słowa.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 11 listopada br. o poranku - w godz. 7:00-10:00, Radio Złote Przeboje przedstawi tych, którzy walczyli o wolność Polski i jednocześnie o wolność słowa. O tym, jak oszukiwali cenzorów, opowiedzą między innymi Janusz Panasewicz czy Małgorzata Ostrowska.

Natalie Portman, Gwyneth Paltrow, Adrien Brody, Scarlett Johansson czy Lisa Kudrow - skąd pochodziły ich rodziny i kiedy wyjechały z Polski? Tuż po 10:00 słuchacze rozgłośni dowiedzą się więcej o tych słynnych gwiazdach, które mogą poszczycić się polskim pochodzeniem.

W godz. 14:00-18:00 Radio Złote Przeboje zaprosi wszystkich na audycję „Legendy lat 80, 90 i 00”, poświęconą osobom, które zapewniły nam wiele pozytywnych emocji i z których wielokrotnie byliśmy dumni. W programie pojawią się Zbigniew Boniek - jeden z najlepszych piłkarzy w latach 80. ubieg lego wieku, Robert Korzeniowski - wielokrotny mistrz olimpijski i mistrz świata w chodzie sportowym, który najwyższe laury zaczął zdobywać w latach 90. XX wieku, a także Adam Małysz, który polskie skoki narciarskie wzniósł w latach dwutysięcznych na nieosiągalny wcześniej poziom.

Ostatnią propozycją Radia Złote Przeboje na 11 listopada będzie audycja nadawana w godz. 18:00-20:00, w której Tomasz Brhel udowodni, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Przedstawi on polskie gwiazdy, które chciały zrobić karierę za granicą - m.in. opowie o perypetiach Urszuli Kasprzak, która w zagranicznych klubach grała Jimiego Hendrixa, oraz o Lady Pank, którzy mieli zostać drugim Bon Jovi (więcej tutaj)

Specjalne audycje zaplanowane na środę, 11 listopada br. przez stacje muzyczne Agory będą promowane na ich antenach, stronach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...