reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Pogoda poleca w Święto Niepodległości

dodano: 2020-11-11 01:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Muzyczne stacje Grupy Radiowej Agory (GRA) przygotowały specjalne programy na Święto Niepodległości. W środę, 11 listopada br. na antenie Radia Pogoda (Agora) będzie można usłyszeć m.in. o artystach, którzy walczyli o Polskę („Wolni, zdolni, niepodlegli w Radiu Pogoda”), a także o ;miejscach, zwyczajach i potrawach, które pokazalibyśmy komuś, kto przyjeżdża do Polski pierwszy raz w życiu („Pogoda na Polskę”).

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 11 listopada br. w godz. 9:00-14:00 na antenie Radia Pogoda pojawi się program „Wolni, zdolni, niepodlegli w Radiu Pogoda”, poświęcony artystom, którzy walczyli o niepodległość. Wśród takich osób byli Mieczysław Fogg (Mieczysław Fogiel), Adam Aston (Adolf Loewinsohn), Mira Zimińska-Sygietyńska, Alina Janowska - wszyscy oni, kiedy trzeba było bronić ojczyzny, nie wahali się chwycić za broń. Audycja, którą poprowadzi Jakub Mędrzycki, przypomni też ich piosenki.

Natomiast w godz. 14:00-19.00, w ramach programu „Pogoda na Polskę”, Joanna Kruk przedstawi miejsca, zwyczaje i potrawy, które pokazalibyśmy komuś, kto przyjeżdża do Polski pierwszy raz w życiu. Kto zbudował Wawel, jak wygląda Barbórka na Śląsku i skąd się wziął bigos w polskim menu - tego słuchacze dowiedzą się dzięki Radiu Pogoda (więcej tutaj).

Specjalne audycje zaplanowane na środę, 11 listopada br. przez stacje muzyczne Agory będą promowane na ich antenach, stronach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...