reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film zapowiada przerwy w dostawie usług

dodano: 2020-11-11 04:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film Operator sieci Sat Film z Włocławka w wydanym komunikacie poinformował, iż od wtorku, 17 listopada do środy, 2 grudnia br. realizować on będzie prace związane z modernizacją swojej infrastruktury technicznej. Informacja ta dotyczy większości abonentów korzystających z usług sieci Sat Film na terenie Włocławka.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od wtorku, 17 listopada do środy, 2 grudnia br. operator sieci Sat Film realizować będzie prace związane z modernizacją swojej infrastruktury technicznej. W związku z tym:

- w nocy z wtorku na środę, z 17 na 18 listopada 2020 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi chwilowa (do 30 minut) przerwa w dostępności usługi telewizyjnej oraz dłuższa (do 4 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego,
- w nocy z wtorku na środę, z 24 na 25 listopada 2020 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi przerwa (do 4 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego,
- w nocy z wtorku na środę, z 1 na 2 grudnia 2020 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi przerwa (do 4 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego.

Powyższe dotyczy większości abonentów sieci Sat Film korzystających z usług tego operatora na terenie Włocławka. - Za niedogodności przepraszamy - informuje operator.

Przypomnijmy, iż podobna przerwa miała miejsce m.in. w marcu br. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...
reklama