reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film zapowiada przerwy w dostawie usług

dodano: 2020-11-11 04:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film Operator sieci Sat Film z Włocławka w wydanym komunikacie poinformował, iż od wtorku, 17 listopada do środy, 2 grudnia br. realizować on będzie prace związane z modernizacją swojej infrastruktury technicznej. Informacja ta dotyczy większości abonentów korzystających z usług sieci Sat Film na terenie Włocławka.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od wtorku, 17 listopada do środy, 2 grudnia br. operator sieci Sat Film realizować będzie prace związane z modernizacją swojej infrastruktury technicznej. W związku z tym:

- w nocy z wtorku na środę, z 17 na 18 listopada 2020 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi chwilowa (do 30 minut) przerwa w dostępności usługi telewizyjnej oraz dłuższa (do 4 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego,
- w nocy z wtorku na środę, z 24 na 25 listopada 2020 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi przerwa (do 4 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego,
- w nocy z wtorku na środę, z 1 na 2 grudnia 2020 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi przerwa (do 4 godzin) w dostępie do usług telefonii stacjonarnej i internetu kablowego.

Powyższe dotyczy większości abonentów sieci Sat Film korzystających z usług tego operatora na terenie Włocławka. - Za niedogodności przepraszamy - informuje operator.

Przypomnijmy, iż podobna przerwa miała miejsce m.in. w marcu br. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...