reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promax usuwa kanały SD, które ma w HD

dodano: 2020-11-11 06:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax/satkurier.pl

Promax Wraz z początkiem listopada br. nastąpiły zmiany w ofercie sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego. Po pierwsze operator usunął z listy te kanały w standardowej rozdzielczości, które miały na tej liście swoje odpowiedniki w wysokiej rozdzielczości (wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki) - zmieniona została jakość 12 stacji z SD na HD. Po drugie do oferty dołączył kanał Active Family HD (w pakietach Podstawowym HD, Wygodnym HD i Plus HD, na pozycji numer 207).

Promax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po trzecie została zmieniona numeracja niektórych kanałów. Po czwarte została zmieniona częstotliwość nadawania niektórych kanałów „z powodu ważnych uwarunkowań technicznych”.

- Jeśli utraciłeś dostęp do programów telewizyjnych prosimy o przeprowadzenie automatycznego przeskanowania pasma w telewizorze (procedura automatycznego strojenia - konieczna przy modułach CAM). Jeśli posiadałeś ustawioną listę ulubionych programów należy ponownie dokonać ustawienia. Przypominamy, że abonenci posiadający dekodery SD muszą wymienić sprzęt na dekoder HD lub moduł CAM, aby nadal mieć dostęp do programów telewizyjnych. Prosimy o pomoc osobom starszym lub mniej technicznym, które korzystają z modułu CAM (karta w telewizorze) w przeprowadzeniu automatycznego skanowania pasma telewizorów - informuje operator.

W 2013 roku nadawanie rozpoczął kanał Family Sport (SD/HD, wersje SD i HD tego kanału to identyczne ramówki), którego nadawcą była spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej (więcej tutaj). W 2015 roku firma R.D.F. Entertainment z Bielska-Białej uruchomiła stację Active Family (SD/HD), która u operatorów zastąpiła Family Sport (SD/HD), chociaż formalnie oba kanały to dwie różne koncesje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) (więcej tutaj). Kanał Active Family HD promuje aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy rozrywkowe, edukacyjne, przyrodnicze i podróżnicze. Stacja w ofercie sieci Promax znalazła się w pakietach Podstawowym HD, Wygodnym HD i Plus HD, na pozycji numer 207.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie do oferty sieci Promax dołączyły takie kanały jak Food Network HD (więcej tutaj), Kino Polska HD, Boomerang HD, STARS.TV HD, Red Carpet TV HD (więcej tutaj), Eleven Sports 4 HD (więcej tutaj), TV Okazje (więcej tutaj), Polsat Seriale HD i Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...