Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA:Portugalia – Francja. Transmisje live z WTA World Tour Linz tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1
10:00 Formula 1: Grand Prix Turcji: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
13:00 Formula 1: Grand Prix Turcji: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eurosport 1
11:30 Tenis stołowy: Puchar Świata, Weihai: 1/2 finału
15:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Hiszpanii: Wyścig
16:55 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy: Dzień 4
20:05 Golf: Masters, Augusta: Dzień 3 Eurosport 2
11:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn: Wyścig
14:30 Tenis: WTA World Tour, Linz: 1/2 finału
16:30 Tenis: WTA World Tour, Linz: 1/2 finału
18:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn: Wyścig Fightklub
02:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: Amilcar Vidal – Edward Ortiz Polsat Sport Premium 1
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Szwecja – Chorwacja Polsat Sport Premium 2
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Szwajcaria – Hiszpania Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź – Resovia Rzeszów
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Portugalia – Francja
01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Paul Felder – Rafael dos Anjos
04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: Terence Crawford – Kell Brook Polsat Sport Extra
12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn: Wyścig
14:00 Tenis: ATP World Tour, Sofia: Finał
16:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn: Wyścig
19:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn: Wyścig
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Niemcy – Ukraina Polsat Sport News
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji: 1. sesja kwalifikacyjna
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji: 2. sesja kwalifikacyjna
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Malta – Andora
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Azerbejdżan – Czarnogóra
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Stal Nysa – Ślepsk Malow Suwałki Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Bahçeşehir Koleji – Frutti Extra Bursaspor
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Türk Telekom – Fenerbahçe Beko
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Tofaş – Ogm Ormanspor