reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vivacom cenzuruje niekodowaną Alfa TV?

dodano: 2020-11-13 20:04 | aktualizacja: 2020-11-13 21:00
autor: RO | źródło: tvalfa/satkurier.pl

Alfa TV Darmowy kanał telewizyjny bułgarskiej partii Ataka miał przerwę w nadawaniu satelitarnym na Intelsat 38 (45°E). Stacja Alfa TV jest transmitowana przez bułgarskiego operatora Vivacom w postaci niezaszyfrowanej (FTA), jednak w kilku ostatnich dniach przekaz był szyfrowany w Irdeto 2 i VideoGuard. Pytanie: co nadawano pod zaszyfrowaną transmisją?

http://www.protestnamreja.bg/pm_ataka_2_0/
Alfa TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Okazuje się, przyczyna wstrzymania przekazu FTA może mieć konkretne podłoże. W tej sprawie nadawca wydał oświadczenie, które publikuje w mediach społecznościowych i na antenie swojego kanału.

Gigant telekomunikacyjny Vivacom z przychodami 1 mld lewów, zatrzymał transmisję telewizji ALFA. Obecnie szukamy przyczyny nałożenia na nas cenzury. Posłowie z partii Ataka poruszą tę kwestię na Zgromadzeniu Narodowym.

Przypominamy, że Vivacom został w tym roku nabyty przez brytyjską United Group za kwotę 1,3 mld euro.

Dziennikarze z ALFA TV rozpoczynają szczegółowe śledztwo w tej sprawie.

- czytamy w oświadczeniu.  Alfa TV to bułgarski kanał telewizyjny z siedzibą w Sofii, uruchomiony w 2011 roku przez nacjonalistyczną partię Ataka. Stacja posiada 24-godzinną ramówkę, w której znajdują się programy polityczne, społeczne i rozrywkowe. To pierwsza taka stacja w Bułgarii prowadzona przez partię polityczną. Przekaz znajdziemy na tp. 64 operatora Vivacom - 11,515 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK. W momencie pisania publikacji, przekaz jest dostępny w FTA.
 
Przekaz kanału Alfa TV z informacją o cenzurze nałożonej przez krajowego giganta telekomunikacyjnego Vivacom.
W Alfa TV są relacjonowane antyrządowe protesty, które trwają w Bułgarii już 128 dni. Może to mieć bezpośredni związek z przerwami w nadawaniu na satelicie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...