reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-18 - 2021-10-19

Premier League zawiesza kontrowersyjną usługę PPV

dodano: 2020-11-14 12:35 | aktualizacja: 2020-11-16 11:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: PFL/BBC/talksport

PPV Premier League EPL logo 360px.jpg Angielska Premier League przynajmniej do końca roku zrezygnowała z opłat PPV (pay-per-view) dla transmisji meczów ligowych na terenie Wielkiej Brytanii. I przy okazji niektóre mecze będą pokazywane w BBC, m.in. mecz Fulham - Everton w niedzielę 22 listopada o godz. 13:00 będzie nadawany w BBC One. Premier League poinformowała, że ​​wszystkie pozostałe mecze w listopadzie oraz w okresie świąteczno-noworocznym zostaną pokazane w istniejących kanałach telewizyjnych.

Premier League PPV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od początku sezonu 2020/21 mecze, które nie zostały wybrane przez posiadaczy praw Sky Sports i BT Sport, były oferowane w PPV w cenie 14,95 GBP za mecz, co wzbudziło zaniepokojenie brytyjskich fanów, którzy od czasu blokady mogli oglądać dodatkowe mecze. w zwykłej telewizji płatnej.

W oświadczeniu wydanym w piątek 13 listopada Premier League poinformowała, że wszystkie mecze od 21 listopada do Nowego Roku będą dostępne dla fanów do oglądania na żywo w Wielkiej Brytanii.
 

- Istnieje pełny harmonogram meczów Premier League w okresie świątecznym, a kluby są zobowiązane do znalezienia rozwiązania dostępnego dla kibiców - przekazała Premier League w oświadczeniu.

Transmisje meczów będą współdzielone przez Sky Sports, BT Sport, Amazon i BBC. Oczywiście cała sytuacja z PPOV nie dotyczy Polski, bo naszym kraju wszystkie mecze pokazuje Platforma CANAL+ i to wyłącznie w kanałach liniowych CANAL+ Sport, a nie w PPV.

Premier League zapowiada, że ​​po Nowym Roku dokona przeglądu propozycji po konsultacjach z klubami, partnerami transmisji oraz zgodnie z wszelkimi decyzjami rządu Wielkiej Brytanii dotyczącymi powrotu kibiców na stadiony.

Źródło: bbc.com  premierleague.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...