reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Demolka i złoto w grudniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-11-15 23:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W grudniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Demolka: Nowa Zelandia” (sezon 2.), „Gruchoty za gotówkę” i „Operacja Gorączka złota”, w ramach pasma „Ciężka praca na antypodach” takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota”, „Ratownicy morscy z Australii”, „Australijskie megametro”, „Australijscy poławiacze homarów” i „Kolczaste złoto”, w ramach pasma „Dzień z Jeremym Wade'em” taki program jak „Wielkie rzeki”, oraz produkcje w ramach pasma „Sezon świąteczny - zapraszamy!”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Sezon świąteczny - zapraszamy!”:
emisja: codziennie (od 1 grudnia br.)
- Zatrzymajmy się na chwilę, rozluźnijmy: pozwólmy myśliwym, górnikom, sprzedawcom i wędkarzom pracować za nas w tym świątecznym czasie. Dowiedzmy się, jak tnie się nefrytowe sztaby w kanadyjskich górach, jakie uczucia towarzyszą znalezieniu złota na pustkowiach Australii i jak łowi się rzadkie stworzenia w burzliwych wodach. A może zastanawialiście się kiedyś, jak sprzedaje się klasyczne samochody, buduje hotele z lodu albo stawia największe na świecie mosty czy drapacze chmur? Wszystko to można zobaczyć w naszych programach! - zachęca nadawca.

„Ciężka praca na antypodach”:
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:00
- Na morzu, na ziemi czy w powietrzu: oddani, ciężko pracujący ludzie z Australii i Oceanii robią rzeczy, których nikt z nas nie chciałby robić. Na pewno jednak z chęcią wybierzemy się w wirtualną podróż na Antypody, aby przekonać się, jak wygląda tam poszukiwanie złota, łowienie homarów czy wyłapywanie zdziczałego bydła - nie wspominając o budowaniu jednego z największych na świecie systemów transportowych - zachęca nadawca. Widzowie zobaczą takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota”, „Ratownicy morscy z Australii”, „Australijskie megametro”, „Australijscy poławiacze homarów”, czy „Kolczaste złoto” (więcej tutaj).

„Demolka: Nowa Zelandia” 2 („Demolition NZ” 2)
emisja: od piątku, 4 grudnia br. o 22:00

Druga seria programu „Demolka: Nowa Zelandia”: tym razem - jak zapowiada nadawca - demolka będzie jeszcze bardziej spektakularna. Ekipy rozbiórkowe w Nowej Zelandii zajmują się wyburzeniami obiektów wielkich, trudnych i niebezpiecznych. Autorzy programu zabiorą widzów za taśmy odgradzające teren i pokażą, z jakimi problemami codziennie mierzą się specjaliści. Widzowie zobaczą wielkie awarie, walące się kościoły, zapadające podłogi, wybuchy, kapsuły czasu, domy opanowane przez robactwo, a nawet kilka duchów (więcej tutaj).

„Gruchoty za gotówkę” („Bangers & Cash”)
emisja: od piątku, 11 grudnia br. o 21:00

Malownicze Thornton-le-Dale, położone na obrzeżach Parku Narodowego North York Moors, słynie z pięknych strumieni i uroczych domków krytych strzechą, ale jest również - dzięki rodzinie Mathewsonów - celem wypraw dla miłośników klasycznych samochodów z całego świata. Mathewsonowie od pokoleń zajmują się sprzedażą takich pojazdów w North Yorkshire. Widzowie poznają opowieści o tym, co wiąże się z posiadaniem klasycznego auta. Zobaczą jak Mathewsonowie co roku znajdują i wystawiają na sprzedaż ponad 2000 klasycznych samochodów, zabytkowych motocykli i pamiątek.

„Dzień z Jeremym Wade'em”:
emisja: w czwartek, 24 grudnia br. o 7:30
- Dołączmy do Jeremy'ego Wade'a, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu legendarnych drapieżników oraz potworów zamieszkujących jedne z najbardziej niebezpiecznych i najpotężniejszych rzek na naszej planecie. Czekają nas ekscytujące odkrycia ogromnych, wyjątkowych i unikalnych ryb. Jeremy Wade jak zawsze spotyka się z mieszkańcami nadrzecznych miast i wsi, realizując swoje zamiłowanie do miejsc oraz legend związanych z rybami - zachęca nadawca. Widzowie zobaczą m.in. taką produkcję jak „Wielkie rzeki” (więcej tutaj).

„Operacja Gorączka złota” („Operation Gold Rush”)
emisja: od niedzieli, 27 grudnia br. o 19:00

Dan Snow wraz ze swoim zespołem wyrusza śladami XIX-wiecznych poszukiwaczy złota, którzy pokonywali szlaki od wybrzeża Alaski na oddalone o prawie 970 kilometrów złotonośne tereny Klondike. W wyprawach Danowi Snowowi towarzyszy polarniczka Felicity Aston i lekarz Kevin Fong. Cała trójka podąża szlakami przetartymi w czasie ostatniej, wielkiej gorączki złota. To wydarzenie o ogólnoświatowym zasięgu stało się nie tylko źródłem opowieści o niezwykłych przygodach, bohaterstwie i niebezpieczeństwie, ale także inspiracją do tworzenia gier (więcej tutaj).
 
Koparka Volvo w programie „Demolka: Nowa Zelandia”, foto: Viasat World
Koparka Volvo w programie „Demolka: Nowa Zelandia”, foto: Viasat World
„Australijskie megametro”: Uczestnik programu i pociąg Alstom Metropolis TS, foto: Cath Bowen/Sydney Metro/Rusty Goat Media
„Australijskie megametro”: Uczestnik programu i pociąg Alstom Metropolis TS, foto: Cath Bowen/Sydney Metro/Rusty Goat Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...