reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4: Wróbel i Stanek w serialu „Święty” 2

dodano: 2020-11-16 02:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Święty” W poniedziałek, 16 listopada br. o godz. 20:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 17. odcinek 2. sezonu serialu „Święty”, którego producentem jest ATM Grupa. Od tego odcinka widzowie będą mogli oglądać w tej produkcji, obok m.in. Anny Iberszer, Michała Milowicza i Mariusza Węgłowskiego, także Magdalenę Wróbel i Leszka Stanka. W swoich nowych aktorskich wcieleniach staną się oni sprawcami niemałego zamieszania w życiu niewielkiej społeczności Uroczyska, gdzie rozgrywa się akcja serialu. Wcześniejsze odcinki emituje stacja TV6.

TV4 TV 4 Czwórka „Święty” Mariusz Węgłowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Magdalena Wróbel (m.in. „Dziewczyny ze Lwowa”, „Policjantki i policjanci”, „Bogowie” i „Ja teraz kłamię”) zagra gwiazdę, która pojawi się w okolicy w towarzystwie reżysera, pragnącego zrealizować tu pewną produkcję. W roli reżysera wystąpi Leszek Stanek - aktor i wokalista, znany z takich produkcji jak „Tancerze”, „Hotel 52”, „Plebania”, „Pierwsza miłość” czy „Azja Express”.

Ekscentryczna para da się we znaki niejednemu z miejscowych, z sołtysem Białachem (w tej roli Mariusz Węgłowski), księdzem Wincentym (Sasza Reznikow) i jego gosposią (Jolanta Niedźwiecka) na czele. Ucierpi nawet biznesmen Kordas (Michał Milowicz), a ściśle rzecz biorąc jego duma, choć w dużej mierze za sprawą Luizy (Klaudia Sokołowska), która, egzekwując wygraną w zakładzie, narazi ojca na kontakt z przyjezdnymi w nietypowej i wyjątkowo nieprzyjemnej dla niego roli. Znajdą się jednak i tacy - jak Lucjan (Mariusz Gagatek) czy Wróbel (Kazimierz Mazur) - którzy będą bardzo entuzjastycznie nastawieni do filmowców i ich przedsięwzięcia, upatrując w nim własnej szansy. Tymczasem rozwój sytuacji sprawi, że gwiazda i reżyser przeżyją w Uroczysku niełatwe a nawet dramatyczne chwile, a ich pobyt znacznie się przedłuży... (więcej tutaj)

„Święty” - sezon 2., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 17. (69. całości)
emisja: w poniedziałek, 16 listopada br. o 20:00

Kordas z mecenasem Brutusem obmyślają chytry plan, a Luiza egzekwuje od ojca karę za przegrany zakład. W barze Mikołaja pojawia się dość ekscentryczna para. Białach ma podejrzenia kim są przybysze i czego szukają w Uroczysku. Jolanta utrudnia Lucjanowi (Mariusz Gagatek) prowadzenie gazety. Wróbel wpada do redakcji z nowym pomysłem. Księdza Wincentego martwi przyjazd pewnych gości na plebanię. Sierżant wraz z posterunkową Magdaleną nie mogą znaleźć Andrzeja. Żbikowski wysnuwa teorię kto może stać za jego zaginięciem. Czy były mąż Laury zostanie odnaleziony? Czarna cieszy się z dodatkowego przychodu, a Michał ma w planach wyjątkowe zakupy.

Odcinek 18. (70. całości)
emisja: we wtorek, 17 listopada br. o  20:00

Wychodzi na jaw kim jest dziwna para, która przybyła do Uroczyska. W kościele ma powstać ekscentryczny projekt filmowy reżysera z udziałem gwiazdy. Gospodyni nie jest do niego przekonana. Zachwycony Lucjan za wszelką cenę chce wziąć udział w castingu. Jolancie coraz ciężej znieść szalone pomysły reżysera. Do zagrania głównej męskiej roli jest kilku lokalnych kandydatów. Andrzej odwiedza Kordasa i przynosi mu obiecany dokument. Czy to wystarczy by biznesmen dał mu spokój? Elegancko ubrany Michał radzi się Białacha w sprawie drobiazgu, jaki kupił dla Czarnej. Czy prezent nie przysporzy więcej szkody niż pożytku? Sierżant Żbikowski, z typową dla siebie niezręcznością, pociesza posterunkową Magdalenę po rozstaniu z Olafem.

Odcinek 19. (71. całości)
emisja: w środę, 18 listopada br. o 20:00

Magdalena rozbija lusterko, a Czarna próbuje ją pocieszyć i chwali się nowym nabytkiem. Sprzedawczyni Marlena udaje się w dość nietypowej sprawie do doktor Laury. Czy otrzyma pomoc, o którą poprosi? Kordas zauważa w  gabinecie Laury tajemniczy prezent, który budzi jego zazdrość. Do baru wpada rozentuzjazmowany reżyser i składa Białachowi niecodzienną propozycję. Jak zareaguje sołtys? Trwają przygotowania do projektu filmowego, co okazuje się wyzwaniem ponad wytrzymałość gospodyni. Ksiądz Wincenty wpada na pomysł jak ukrócić pobyt ekscentrycznych artystów. Dochodzi do niespodziewanej sytuacji.

Odcinek 20. (72. całości)
emisja: w czwartek, 19 listopada br. o 20:00

Zamieszanie spowodowane wypadkiem Susan, poruszyło mieszkańców Uroczyska. Jolanta próbuje podnieść zmartwionego księdza Wincentego na duchu. Na plebanię przybywa tajemnicza postać, która prosi o schronienie. Żbikowski i posterunkowa Magdalena rozpoczynają śledztwo mające ustalić winnych wypadku aktorki. Sierżant ma swoich podejrzanych. Czy wśród wytypowanych osób znajduje się prawdziwy sprawca? Aktorka ujawnia zaskakujące fakty. Nina, chcąc spędzić z Michałem więcej czasu, wpada na pewien przebiegły pomysł. Luiza jest zażenowana zachowaniem Czarnej czekającej z utęsknieniem na Miśka.
 
Magdalena Wróbel w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Magdalena Wróbel w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Magdalena Wróbel w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Magdalena Wróbel w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Magdalena Wróbel i Leszek Stanek w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Magdalena Wróbel i Leszek Stanek w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa


„Święty” - sezon 2., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TV4. Serial ten mogą również oglądać widzowie TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...