reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Lombard. Życie pod zastaw” 7 z Hanke

dodano: 2020-11-16 03:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” W poniedziałek, 16 listopada br. o godz. 19:00 w TV Puls, a w kolejnych dniach w stacji Puls 2, wyemitowany zostanie premierowo 39. odcinek 7. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Wystąpi w nim aktor Krzysztof Hanke. Lider kabaretu Rak pojawi się także w odcinku 48., którego premierowa emisja w TV Puls odbędzie się w piątek, 27 listopada br. o godz. 19:00. Wcześniejsze serie przypominają obecnie stacje TV Puls i Puls 2. Serial produkuje Studio A (ATM Grupa).

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stałym bywalcem i przyjacielem serialowego lombardu jest Zefel, który pojawia się w nim regularnie od czwartego sezonu. W pełnego energii, wesołego trębacza z Górniczej Orkiestry Dętej, wciela się Krzysztof Hanke. W siódmym sezonie znów go zobaczymy. Wystąpi w dwóch odcinkach - 39. (350. całości) oraz w 48. (359. całości), który będzie jednocześnie ostatnim odcinkiem sezonu siódmego - jak zapowiada nadawca, pełnym zaskakujących zwrotów akcji i niespodzianek. 

W odcinku 350. nieoczekiwanie w lombardzie zjawia się Zefel, który umówił się na wieczór z kamratami. Do wspólnego świętowania weseli Ślązacy zapraszają Hofera (w tej roli Rafał Cieluch), dla którego przygoda ta okaże się bolesna w skutkach...

Po niedługim czasie, w odcinku 359., Zefel znów odwiedza lombard, tym razem jednak w nastroju nie do żartów. Wszystko przez kradzież, jaka miała miejsce w autokarze, którym jechał ze Śląska. Podróżni potracili cenne rzeczy z walizek, a sprawa jest tym bardziej podejrzana, że walizki były zamknięte w luku bagażowym. Jakież będzie zdziwienie Zefela, kiedy okaże się, że lampa, którą wiózł na wycenę, trafiła właśnie do lombardu. Zefel poprowadzi prywatne śledztwo, którego finał dla wszystkich okaże się zaskakujący, a złodziejom - dający nadzieję na rozpoczęcie wszystkiego od nowa.
 

- Na pekaes zniżki dawali, tom się skusił. I na miejsce dowieźli elegancko, nie powiem. Nawet kibelek był w autobusie. Klasa\

- powiedział Zefel.

Komfortowa podróż

- powiedział Roman.

Ja... Do czasu. Jak zaczęliśmy bagaże wyciągać to się okazało, że są pootwierane

- powiedział Zefel.

- Wyprute?

- zapytał Roman.

- Tak jest. Walizy wybebeszone, rzeczy ni ma. Poginęły wartościowe przedmioty. Komputery, biżuteria... a mnie ta karbidka. Co jo teraz zrobia?

- powiedział Zefel.


Lolek i Roman patrzą na niego zdumieni.

- Karbidka?

- zapytał Lolek.

- No karbidka, tako lampa górniczo, na karbid. Używało się tego zanim weszła elektryka. I jo ta lampa żech do wos wiózł...

- powiedział Zefel.


Lolek ściąga z półki lampę karbidową.

- Tę?

- zapytał Lolek.

- Jeronie, cud, normalnie! Ona szybcij dotarła do waszego geszeftu niż jo! Ale cwano bestia, co?

- powiedział Zefel.

- Sama nie przyszła

- stwierdził Roman.

- Właśnie, godejcie, kto to przyniósł? Bo to musi być ten złodziej!

- powiedział Zefel.


„Lombard. Życie pod zastaw” to produkcja Telewizji Puls i Studia A, ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial na początku bieżącego roku otrzymał od widzów trzecią z rzędu „Telekamerę Tele Tygodnia”. Jubileusz świętował na tej gali również Henryk Gołębiewski, który z okazji 50-lecia od debiutu na ekranie otrzymał „Nagrodę Specjalną Telewizji Puls”. Aktor wciela się w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” w postać Ziutka.

W serialu regularnie pojawiają się też goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Patrycja Runo, Paweł Nastula, Radosław Liszewski, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz Niecikowski „Niecik” i Kabaret z Konopi. W siódmym sezonie, który obecnie można oglądać, do obsady dołączyła Małgorzata Rożniatowska w roli stałej klientki Filomeny. W jednym z odcinków zagrał też Bogdan Kalus (więcej tutaj).
 
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek


„Lombard. Życie pod zastaw” - sezon 7., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Puls 2. Wcześniejsze odcinki tego serialu emitują obecnie stacje TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...