reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Reklama dzieciom” po raz 28. w TVP1

dodano: 2020-11-18 03:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom” W piątek, 25 grudnia br., w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości” (emisja także w TVP Wilno i TVP Info), zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy („Reklama dzieciom”), z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. Dotychczas dzięki hojności reklamodawców TVP przekazała na ten cel prawie 30 milionów złotych. Sprzedaż czasu reklamowego w charytatywnym bloku prowadzi Biuro Reklamy TVP.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy w sposób szczególny myślimy o dzieciach, zwłaszcza tych potrzebujących. To właśnie z myślą o nich Telewizja Polska organizuje od dwudziestu ośmiu lat akcję charytatywną „Reklama dzieciom” - informuje nadawca.

W poprzedniej edycji TVP wraz z partnerami akcji pomogła ponad stu organizacjom. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na: wyposażenie sal rehabilitacyjnych i terapeutycznych oraz edukacyjnych, realizację programów terapeutycznych, zakup sprzętu umożliwiającego podniesienie jakości życia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych, organizację kolonii, wycieczek i turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami oraz dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych, najbiedniejszych i niewydolnych wychowawczo, rozbitych i o niskim statusie społecznym (dane za TVP) (więcej tutaj).

Dochód z tegorocznej „Reklamy dzieciom”, która zostanie wyemitowana w piątek, 25 grudnia br. w TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości” (emisja także w TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj), podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek do czwartku, 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje komisja do spraw darowizn TVP. Więcej szczegółów na temat akcji „Reklama dzieciom” można znaleźć na stronie internetowej Telewizji Polskiej (przejdź na stronę).
 
Wiktoria Gabor (z lewej) w ubiegłorocznej kampanii promującej akcję „Reklama dzieciom”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Wiktoria Gabor (z lewej) w ubiegłorocznej kampanii promującej akcję „Reklama dzieciom”, foto: Waldemar Kompała/TVP
„Reklama dzieciom” po raz 28. w TVP1, foto: TVP
„Reklama dzieciom” po raz 28. w TVP1, foto: TVP


„Reklama dzieciom” - emisja w piątek, 25 grudnia 2020 roku po godz. 19:30 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...