reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rozrywka dla całej rodziny w grudniu w AXN

dodano: 2020-11-18 04:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Bracia zamieszani w kradzież dzieł sztuki, sześciu przyjaciół, których imprezę przerywa apokalipsa, zbuntowany królik, prawdziwie rodzinne święta Bożego Narodzenia i Jennifer Lopez w historii miłosnej na Manhattanie. Jak zapowiada nadawca, w grudniu br. kanał AXN pokaże filmy dla całej rodziny. Widzowie zobaczą premierowo takie produkcje jak „Sztuka kradzieży”, „To już koniec”, „Piotruś Królik”, „Te święta” i „Pokojówka na Manhattanie”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterem filmu „Sztuka kradzieży” jest Crunch Calhoun (w tej roli Kurt Russell) - brawurowy motocyklista i prawie nawrócony złodziej dzieł sztuki. Crunch decyduje się wrócić do przestępczej gry i wziąć udział w jeszcze jednej, niezwykle zyskownej kradzieży. Razem ze swoim nieodpowiedzialnym bratem Nickym (Matt Dillon), Crunch opracowuje plan kradzieży bezcennego starodruku. Obaj nie zdają sobie sprawy, że każdy z nich chce osiągnąć inny cel, a plan idzie nie po ich myśli. Premiera filmu „Sztuka kradzieży” odbędzie się w sobotę, 12 grudnia br. o godzinie 20:00 w AXN.

Komedia „To już koniec” opowiada o sześciu przyjaciołach uwięzionych w domu po serii niewyjaśnionych zdarzeń, które spustoszyły Los Angeles. Świat chyli się ku upadkowi, zapasy jedzenia się kurczą, a przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. W końcu wszyscy są zmuszeni opuścić dom, aby stawić czoła niebezpieczeństwu i wystawić swoją przyjaźń na próbę. Premiera filmu „To już koniec” odbędzie się w niedzielę, 13 grudnia br. o godzinie 20:00 w AXN.

„Piotruś Królik” to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Premiera filmu „Piotruś Królik” odbędzie się w niedzielę, 20 grudnia br. o godzinie 16:00 w AXN (więcej tutaj).

„Te święta” to historia rodziny Whitfieldów, która zamieszkuje przedmieścia Los Angeles. Po raz pierwszy od siedmiu lat wszystkie ich dzieci i bliscy spędzą święta Bożego Narodzenie wspólnie. Wspólny czas będzie pełen wzlotów, ale i kłótni. Wszystko to jednak pozwoli im odkryć na nowo siłę i miłość w ich rodzinie. W filmie widzowie zobaczą rapera Chrisa Browna. Premiera filmu „Te święta” odbędzie się w czwartek, 24 grudnia br. o godzinie 17:35 w AXN

Główną bohaterką komedii romantycznej „Pokojówka na Manhattanie” jest Marisa Ventura (Jennifer Lopez), ciężko pracująca, inteligentna i zdeterminowana samotna matka, marząca o lepszym życiu (więcej tutaj i tutaj). Zmagając się z codziennymi trudnościami Marisa pracuje jako pokojówka w luksusowym hotelu na Manhattanie. Wszystko się zmienia, gdy młody, obiecujący polityk (Ralph Fiennes) bierze ją omyłkowo za hotelowego gościa i zakochuje się w niej. Premiera filmu „Pokojówka na Manhattanie” odbędzie się we wtorek, 29 grudnia br. o godzinie 21:15 w AXN (więcej tutaj i tutaj).
 
Mekhi Phifer i Sharon Leal w filmie „Te święta”, foto: Sony Corporation
Mekhi Phifer i Sharon Leal w filmie „Te święta”, foto: Sony Corporation
Jennifer Lopez i Ralph Fiennes w filmie „Pokojówka na Manhattanie”, foto: Sony Corporation
Jennifer Lopez i Ralph Fiennes w filmie „Pokojówka na Manhattanie”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...