reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-04 - 2022-10-05

Sportowa zima w Eurosporcie - setki godzin transmisji

dodano: 2020-11-19 10:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

skoki narciarskie PŚ fot Eurosport 360px.jpg W piątek 20 listopada rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich! Sportowa zima na antenach Eurosportu potrwa aż do marca, a stacja zaprosi widzów na setki godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sezonu. Gwarancją fachowego komentarza będą eksperci Eurosportu tacy jak Igor Błachut, Marek Rudziński, Jakub Kot, Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora.

Eurosport
skoki narciarskie PŚ fot Eurosport 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sportowa zima w Eurosporcie, czyli setki godzin transmisji i najlepszy komentarz

Nadchodzące miesiące na antenach Eurosportu będą stały pod znakiem sportów zimowych! Stacja, jako jedyna w Polsce, pokazuje zarówno kwalifikacje, jak i konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich, a także mistrzostwa świata w lotach narciarskich, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, zawody Pucharu Świata w biathlonie, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej. Na platformach Eurosportu pojawią się również relacje na żywo z zawodów w skokach narciarskich kobiet, a także rywalizacji w łyżwiarstwie figurowym i łyżwiarstwie szybkim.

– Eurosport posiada najbogatszą w Polsce ofertę dla fanów sportów zimowych. Pokazujemy polskim kibicom dyscypliny, które ich pasjonują: skoki narciarskie, biathlon, czy imprezy rangi mistrzowskiej. W tym sezonie na platformach Eurosportu pokażemy także konkursy skoków narciarskich kobiet. Mam nadzieję, że rywalizacja pań, w tym reprezentantek Polski jeszcze bardziej rozszerzy grupę fanów sportów zimowych, śledzących swoje ulubione wydarzenia w Eurosporcie. Od lat naszym znakiem rozpoznawczym są znakomici eksperci i komentatorzy, którzy znów będą przeprowadzać widzów przez setki godzin transmisji – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce.


Już 20 listopada na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Eurosport 1 pokaże zarówno kwalifikacje, jak i sobotni konkurs drużynowy i niedzielne zawody indywidualne. Rywalizację skomentuje duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Na miejscu, wydarzenia ze skoczni analizować będą Jakub Kot i Krzysztof Biegun, a wywiady ze skoczkami przeprowadzać będzie Kacper Merk. Studio w Warszawie towarzyszące transmisjom poprowadzi Michał Korościel. Po pierwszym weekendzie ze skokami w mediach społecznościowych Eurosportu powróci format „Zimne dranie”, w którym Michał Korościel, Igor Błachut i Jakub Kot w błyskotliwy i zabawny sposób rozmawiają o skokach narciarskich.

Na przełomie listopada i grudnia rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w biathlonie, w którym oczy polskich kibiców będą zwrócone przede wszystkim na Monikę Hojnisz-Staręgę i Kamilę Żuk. Pasjonująco zapowiada się również rywalizacja o Kryształową Kulę wśród mężczyzn. Biathlonowe zmagania na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Playerze komentować będzie Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora – najlepszy polski biathlonista w historii.

Nowością w zimowej ofercie Eurosportu będą transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich kobiet. Każde zawody z polskim komentarzem dostępne będą w Eurosport Playerze. Również tam widzowie będą mogli obejrzeć każde zawody biathlonowego Pucharu Świata z polskim komentarzem oraz setki godzin transmisji z innych zimowych dyscyplin. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...