reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 kanały Trace wracają do Rosji

dodano: 2020-11-19 18:35
autor: RO | źródło: cableman.ru

Trace Urban Od 16 listopada br. w Rosji ponownie działają kanały Trace Sport Stars HD i Trace Urban HD francuskiej grupy Trace. Wyłącznym dystrybutorem została rosyjska firma Time Media Group. Wspomniane stacje opuściły ofertę platformy NTV Plus z dniem 1 marca 2017 roku.

https://i.ytimg.com/vi/d5HkdFG6PuY/maxresdefault.jpg http://trace.tv/wp-content/uploads/2017/01/r
Trace Urban HD Trace Sports HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trace Sport Stars to kanał telewizyjny o gwiazdach sportu, który nadawany jest w ponad 120 krajach i 9 językach. Stacja przybliża widzom biografie sportowych idoli. Są programy o największych debiutach, triumfalnych powrotach, najsłynniejszych drużynach piłkarskich czy najbardziej bolesne chwyty i przewrócenia z mieszanych sztuk walki. Nadawca kieruje swoją ofertę do młodych ludzi 25-35 lat zainteresowanych wydarzeniami sportowymi.

Trace Urban to kanał muzyczny skupiający się na popularnych, miejskich stylach muzycznych, takich jak R&B, Hip-Hop i Rhythmic. Teledyski zajmują 95% czasu antenowego, a pozostałe 5% jest poświęcone recenzjom i filmom dokumentalnym o kulturze miejskiej. Docelowi odbiorcy kanału to fani stylów R&B i Hip-Hop w wieku od 15 do 34 lat.

Wyłączny dystrybutor Time Media Group rozprowadza wśród operatorów w Rosji kilka ciekawych kanałów tematycznych: z serialami Dorama, z programami dla dzieci W gostiach u skazki, z krótkometrażowym kinem FlixSnip, a także dla widzów dorosłych Blue Hustler.

 

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...