reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 kanały Trace wracają do Rosji

dodano: 2020-11-19 18:35
autor: RO | źródło: cableman.ru

Trace Urban Od 16 listopada br. w Rosji ponownie działają kanały Trace Sport Stars HD i Trace Urban HD francuskiej grupy Trace. Wyłącznym dystrybutorem została rosyjska firma Time Media Group. Wspomniane stacje opuściły ofertę platformy NTV Plus z dniem 1 marca 2017 roku.

https://i.ytimg.com/vi/d5HkdFG6PuY/maxresdefault.jpg http://trace.tv/wp-content/uploads/2017/01/r
Trace Urban HD Trace Sports HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trace Sport Stars to kanał telewizyjny o gwiazdach sportu, który nadawany jest w ponad 120 krajach i 9 językach. Stacja przybliża widzom biografie sportowych idoli. Są programy o największych debiutach, triumfalnych powrotach, najsłynniejszych drużynach piłkarskich czy najbardziej bolesne chwyty i przewrócenia z mieszanych sztuk walki. Nadawca kieruje swoją ofertę do młodych ludzi 25-35 lat zainteresowanych wydarzeniami sportowymi.

Trace Urban to kanał muzyczny skupiający się na popularnych, miejskich stylach muzycznych, takich jak R&B, Hip-Hop i Rhythmic. Teledyski zajmują 95% czasu antenowego, a pozostałe 5% jest poświęcone recenzjom i filmom dokumentalnym o kulturze miejskiej. Docelowi odbiorcy kanału to fani stylów R&B i Hip-Hop w wieku od 15 do 34 lat.

Wyłączny dystrybutor Time Media Group rozprowadza wśród operatorów w Rosji kilka ciekawych kanałów tematycznych: z serialami Dorama, z programami dla dzieci W gostiach u skazki, z krótkometrażowym kinem FlixSnip, a także dla widzów dorosłych Blue Hustler.

 

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...