reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4: Vienio w serialu „Święty” 2

dodano: 2020-11-20 01:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Święty” Od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w kanale TV4 emitowane są premierowe odcinki 2. sezonu serialu „Święty”, którego producentem jest ATM Grupa. Serial ten mogą również oglądać widzowie stacji TV6. W produkcji tej wystąpi raper Piotr Więcławski „Vienio”, współtwórca legendarnej grupy Molesta Ewenement. W obsadzie, obok m.in. Anny Iberszer, Jolanty Niedźwieckiej, Klaudii Sokołowskiej, Magdaleny Wróbel, Mariusza Węgłowskiego, Michała Milowicza, Saszy Reznikowa, Kazimierza Mazura i Leszka Stanka, widzowie zobaczą go w odcinkach, które TV4 pokaże premierowo w ostatnim tygodniu listopada br.

TV4 TV 4 Czwórka „Święty” Mariusz Węgłowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vienio znany jest nie tylko z dokonań muzycznych - wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny dał się poznać także jako dziennikarz, reżyser i aktor. Ma na swoim koncie udział m.in. w takich produkcjach kinowych i telewizyjnych jak „Wojna polsko-ruska”, „Proceder”, „Chaos”, „Narzeczony na niby”, Pierwsza miłość”, Komisarz Alex”, „Agent - gwiazdy” czy „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.

W „Świętym” Vienio wcieli się w tajemniczego pielgrzyma, który pojawił się na plebanii w Uroczysku, prosząc o schronienie na kilka dni. Podczas gdy mieszkańcy Uroczyska nie otrząsnęli się jeszcze po szokujących wydarzeniach z udziałem gwiazdy (w tej roli Magdalena Wróbel) i reżysera (Leszek Stanek), gospodyni (Jolanta Niedźwiecka) jest oczarowana nowym przybyszem. Pielgrzym, który korzysta z gościnności księdza Wincentego (Sasza Reznikow), rano zaskakuje mieszkańców plebanii pięknie podanym śniadaniem, w dodatku komplementuje Jolantę i jej piękny ogród, okazuje jej zainteresowanie i szybko znajduje z nią wspólny język.

Co naprawdę sprowadza graną przez niego postać do Uroczyska i co wyniknie z jego pobytu na plebanii? Jaką rolę odegra w dramatycznych wydarzeniach, które czekają bohaterów serialu? O tym widzowie przekonają się w ostatnim tygodniu listopada br. w kolejnych odcinkach serialu emitowanych od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w Czwórce (więcej tutaj).
 
Jolanta Niedźwiecka i Piotr Więcławski „Vienio” w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Jolanta Niedźwiecka i Piotr Więcławski „Vienio” w serialu „Święty”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa


„Święty” - sezon 2., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TV4. Serial ten mogą również oglądać widzowie TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama