reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poranny konkurs na antenie Rock Radia

dodano: 2020-11-20 03:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Od poniedziałku, 16 listopada br. w specjalnym konkursie Rock Radia (Agora) można wygrać śniadanie z dostawą do domu. Do zabawy pod hasłem „Na pożarcie w Rock Radiu” słuchacze mogą zgłaszać swoich bliskich, którzy zmierzą się na antenie z serią nietypowych pytań zadawanych przez Jana Bajorka „Bajora” w audycji „Powstanie Rock Radia”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 16 listopada br. na antenie Rock Radia pojawił się nowy, poranny konkurs „Na pożarcie w Rock Radiu”, przygotowany - jak zapewnia nadawca - z myślą o wszystkich głodnych i odważnych. Słuchacze rozgłośni, którzy chcą zamówić dla kogoś śniadanie z dostawą do domu, mogą wskazać taką osobę poprzez specjalny formularz na stronie internetowej radia (przejdź na stronę) - i podsunąć ją „Na pożarcie w Rock Radiu”.

Ze zgłoszonymi do zabawy osobami porozmawia Jan Bajorek „Bajor” w audycji „Powstanie Rock Radia”, nadawanej w godzinach 6:00-10:00, zadając im serię niewygodnych pytań (więcej tutaj).

Nowy konkurs Rock Radia, który potrwa do piątku, 27 listopada br., wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook, a także kampania internetowa na portalach onet.pl i wp.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania i kreacje przygotował zespół marketingu Grupy Radiowej Agory (GRA).

„Powstanie Rock Radia” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...