reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poranny konkurs na antenie Rock Radia

dodano: 2020-11-20 03:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Od poniedziałku, 16 listopada br. w specjalnym konkursie Rock Radia (Agora) można wygrać śniadanie z dostawą do domu. Do zabawy pod hasłem „Na pożarcie w Rock Radiu” słuchacze mogą zgłaszać swoich bliskich, którzy zmierzą się na antenie z serią nietypowych pytań zadawanych przez Jana Bajorka „Bajora” w audycji „Powstanie Rock Radia”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 16 listopada br. na antenie Rock Radia pojawił się nowy, poranny konkurs „Na pożarcie w Rock Radiu”, przygotowany - jak zapewnia nadawca - z myślą o wszystkich głodnych i odważnych. Słuchacze rozgłośni, którzy chcą zamówić dla kogoś śniadanie z dostawą do domu, mogą wskazać taką osobę poprzez specjalny formularz na stronie internetowej radia (przejdź na stronę) - i podsunąć ją „Na pożarcie w Rock Radiu”.

Ze zgłoszonymi do zabawy osobami porozmawia Jan Bajorek „Bajor” w audycji „Powstanie Rock Radia”, nadawanej w godzinach 6:00-10:00, zadając im serię niewygodnych pytań (więcej tutaj).

Nowy konkurs Rock Radia, który potrwa do piątku, 27 listopada br., wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook, a także kampania internetowa na portalach onet.pl i wp.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania i kreacje przygotował zespół marketingu Grupy Radiowej Agory (GRA).

„Powstanie Rock Radia” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...