reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy” z własną serią podcastów

dodano: 2020-11-20 05:56 | aktualizacja: 2020-11-20 12:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy” W piątek, 13 listopada br. odbyła się premiera cyklu podcastów „Wysokie Obcasy”, w którym co tydzień będzie można posłuchać m.in. wywiadów z ekspertami zaangażowanymi w sprawy kobiet czy opinii przedstawicieli różnych środowisk społecznych. Wszystkie odcinki cyklu będą udostępniane w serwisie wysokieobcasy.pl, w aplikacji podcastowej Radia Tok FM (Agora) oraz na platformach YouTube oraz Spotify. Ponadto w czwartek, 19 listopada br. w sprzedaży ukazał się numer 12/2020 miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - na jego okładce znalazły się Grażyna Szapołowska i Karolina Matej.

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podcast „Wysokie Obcasy”

Od 13 listopada 2020 roku, w każdy piątek, dziennikarki „Wysokich Obcasów” w nowym odcinku cyklu, będą m.in. - jak zapowiada nadawca, przedstawiać portrety niezwykłych kobiet i komentować aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. W tym celu do udziału w stworzeniu poszczególnych podcastów będą zapraszać ekspertów zaangażowanych w sprawy kobiet, czy wsłuchiwać się w opinię przedstawicieli środowisk na co dzień zabierających głos w debacie społecznej. W gronie prowadzących znajdą się m.in.: Agnieszka Urazińska, Paula Szewczyk, Natalia Waloch, Anna Dudek, Paulina Reiter, Kamila Kalińczak. Wydawczynią cyklu podcastów jest Martyna Osiecka (więcej tutaj).

- Będziemy rozmawiać z ciekawymi ludźmi zaangażowanymi w sprawy kobiet o zjawiskach z obszaru psychologii, rozwoju osobistego, rodzicielstwa, zdrowia, seksu i ekologii

- zapowiada Katarzyna Owczarek, dyrektorka programowa cyklu podcastów „Wysokie Obcasy”.

- Tworzymy podcasty „Wysokich Obcasów”, żeby być z naszymi czytelniczkami i czytelnikami zawsze, nawet wtedy, gdy nie mogą czytać: gdy jadą samochodem, spacerują, gotują, biegają. Będą je tworzyć doświadczone dziennikarki. Mamy nadzieję, że szybko staną się źródłem wiedzy i kopalnią inspiracji - tak jak dla milionów naszych odbiorczyń i odbiorców serwis wysokieobcasy.pl

- dodaje Aleksandra Klich, redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów”.


Nagrania podcastów „Wysokich Obcasów” będą publikowane co piątek w serwisie wysokieobcasy.pl, w aplikacji podcastowej Radia Tok FM oraz na platformach YouTube oraz Spotify. - Będzie go można znaleźć również na najpopularniejszych platformach streamingowych dostępnych w Polsce - zapowiada nadawca.

Grudniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” z Grażyną Szapołowską i jej wnuczką Karoliną Matej na okładce

O obyczajach, które zmieniają się wraz z pokoleniami, wpływie pandemii na ludzką psychikę czy oryginalnych pomysłach na gwiazdkowy prezent - jak zapowiada wydawca, w grudniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą wiele inspirujących rozmów oraz tekstów dotyczących m.in. kultury, nauki i psychologii. Nowe wydanie miesięcznika pojawiło się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 19 listopada br. i jest dostępny również z dwoma dodatkami do wyboru - książką bądź kosmetykiem. 

Tematem przewodnim grudniowych „Wysokich Obcasów Extra” są obyczaje, które zmieniają się wraz z pokoleniem - redakcja tego miesięcznika zaprosiła aktorki, ginekolożki i restauratorki, aby opowiedziały o różnicach w wychowaniu czy przeżywaniu kluczowych momentów w życiu - wśród nich znalazły się bohaterki okładki - Grażyna Szapołowska wraz z wnuczką Karoliną Matej. 

Jak czytamy w komunikacie, na łamach wydania ukazał się też fotoreportaż obrazujący trwający od października br. ogólnopolski Strajk Kobiet i towarzyszący mu tekst Katarzyny Wężyk dotyczący m.in. historii prawa aborcyjnego w naszym kraju. Prócz tego w numerze będzie można przeczytać wiele rozmów -  m.in.: wywiady Joanny Wróżyńskiej z legendarną piosenkarką i aktorką Jane Birkin i Marty Bałagy z gwiazdą serialu „The Crown” Vanessą Kirby, czy rozważania Agnieszki Jucewicz z profesorem Bogdanem de Barbaro, o tym jak pandemia może wpłynąć na ludzką osobowość. 

Na stronach miesięcznika czytelnicy znajdą również m.in. rekomendacje nowości książkowych, filmowych i muzycznych, artykuły oraz wywiady dotyczące kariery w czasach pandemii, psychologii, zdrowia, mody czy nauki. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia redakcja tej gazety przygotowała propozycje prezentów inspirowane kultowymi filmami i serialami, a Marta Gessler podpowiada jak w oryginalny i nowoczesny sposób przygotować potrawy na wigilijny stół.   

Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” promowany jest w telewizji, internecie (wysokieobcasy.pl, wyborcza.pl, Facebook, Instagram i YouTube) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.
 
Grażyna Szapołowska i Karolina Matej na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 12/2020, foto: Agora
Grażyna Szapołowska i Karolina Matej na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 12/2020, foto: Agora


„Wysokie Obcasy” - premiery w piątki w aplikacji podcastowej Radia Tok FM oraz na platformach YouTube oraz Spotify.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...