reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adventure HD przez kolejne lata w Platformie Canal+

dodano: 2020-11-20 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (PowerTV)/satkurier.pl

Adventure HD W czwartek, 19 listopada br. doszło do zmiany na liście kanałów Platformy CANAL+. Mianowicie na pozycji numer 85 pojawiła się nowa stacja w ofercie operatora - TVP Dokument HD, a dotychczas obecny pod tym numerem kanał Adventure HD został przesunięty na pozycję numer 210. Ponadto, jak poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy Adventure HD, podpisana została nowa umowa z operatorem.

Adventure HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Przedłużyliśmy umowę z Platformą CANAL+ na kilka długich lat, więc na pewno Adventure HD nie zniknie - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy kanału Adventure HD.

Adventure HD to kanał z portfolio Michała Winnickiego. W ofercie stacji widzowie znajdą magazyny czy filmy i seriale dokumentalne w takich tematykach, jak przyroda, technika, motoryzacja, podróże czy kulinaria. Stacja testowo rozpoczęła nadawanie w 2012 roku, a z regularnym przekazem w 2014 roku (więcej tutaj). Kanał dla abonentów Platformy CANAL+ (wcześniej pod nazwą nc+) dostępny jest od 2014 roku (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w ostatnim czasie abonenci Platformy CANAL+ zyskali dostęp do takich stacji, jak TVP Dokument HD, TVP Kultura HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD (więcej tutaj) i Polsat Seriale HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...