reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski znowu komentatorem w Canal+ Sport

dodano: 2020-11-20 12:39 | aktualizacja: 2020-11-20 15:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Tomasz Smokowski Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+, poinformował na Twitterze, że Tomasz Smokowski będzie komentował jeden mecz francuskiej Ligue 1 w kolejce. Oznacza to powrót tego dziennikarza do CANAL+ w roli komentatora. Pierwszym meczem, który skomentuje Smokowski, będzie Angers SCO - Olympique Lyonnais w niedzielę, 22 listopada o godz. 17:00 w nSport+.

@Michal_Kolo Twitter
Tomasz Smokowski Twitter


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tomasz Smokowski związany był z CANAL+ przez ponad 20 lat, od 1995 roku. Odszedł w listopadzie 2017 roku wraz z Andrzejem Twarowskim. Podobno komentator negocjował wówczas z zarządem CANAL+, by móc tworzyć własny kanał na YouTube, nie rezygnując jednocześnie z pracy w telewizji, ale nie uzyskał na to zgody. Andrzej Twarowski wrócił do CANAL+ w lipcu 2018 roku.

Po odejściu z CANAL+ Tomasz Smokowski skupił się na własnych projektach, a we wrześniu 2018 roku dołączył do redakcji sportowej Telewizji Polsat. Nie zagrzał tam jednak długo miejsca - po 1,5 roku opuścił szeregi Polsatu po tym, jak nie dostał zgody na równoległe prowadzenie własnego kanału w serwisie YouTube.

Dziś Tomasz Smokowski, wraz z Mateuszem Borkiem, Michałem Polem i Krzysztofem Stanowskim, z powodzeniem prowadzą Kanał Sportowy na YouTube, który ma już 333 tys. subskrypcji.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama