reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski znowu komentatorem w Canal+ Sport

dodano: 2020-11-20 12:39 | aktualizacja: 2020-11-20 15:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Tomasz Smokowski Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+, poinformował na Twitterze, że Tomasz Smokowski będzie komentował jeden mecz francuskiej Ligue 1 w kolejce. Oznacza to powrót tego dziennikarza do CANAL+ w roli komentatora. Pierwszym meczem, który skomentuje Smokowski, będzie Angers SCO - Olympique Lyonnais w niedzielę, 22 listopada o godz. 17:00 w nSport+.

@Michal_Kolo Twitter
Tomasz Smokowski Twitter


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tomasz Smokowski związany był z CANAL+ przez ponad 20 lat, od 1995 roku. Odszedł w listopadzie 2017 roku wraz z Andrzejem Twarowskim. Podobno komentator negocjował wówczas z zarządem CANAL+, by móc tworzyć własny kanał na YouTube, nie rezygnując jednocześnie z pracy w telewizji, ale nie uzyskał na to zgody. Andrzej Twarowski wrócił do CANAL+ w lipcu 2018 roku.

Po odejściu z CANAL+ Tomasz Smokowski skupił się na własnych projektach, a we wrześniu 2018 roku dołączył do redakcji sportowej Telewizji Polsat. Nie zagrzał tam jednak długo miejsca - po 1,5 roku opuścił szeregi Polsatu po tym, jak nie dostał zgody na równoległe prowadzenie własnego kanału w serwisie YouTube.

Dziś Tomasz Smokowski, wraz z Mateuszem Borkiem, Michałem Polem i Krzysztofem Stanowskim, z powodzeniem prowadzą Kanał Sportowy na YouTube, który ma już 333 tys. subskrypcji.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...