reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVP Dokument HD w ofercie sieci Toya

dodano: 2020-11-20 17:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya/satkurier.pl

TVP Dokument W czwartek, 19 listopada br., a więc w dniu startu stacji, sieć Toya z Łodzi powiększyła swoją ofertę o stację TVP Dokument HD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 16, w pakiecie Oszczędnym. Stacja oferowana jest również w aplikacji ToyaGO, dostępnej dla abonentów sieci Toya na komputerach i urządzeniach mobilnych, lecz ze względu na ograniczenia licencyjne, jedynie w domu. Aktualnie w portfolio sieci Toya znajduje się 240 kanałów telewizyjnych, w tym 171 w HD i 4 w 4K.

TVP
TVP Dokument


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVP Dokument HD rozpoczął nadawanie 19 listopada br. W ramówce tej stacji Telewizji Polskiej widzowie znajdą reportaże oraz seriale i filmy dokumentalne w takich tematykach, jak przyroda, nauka, podróże, kultura, historia czy biografie (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Toya powiększyła się o takie kanał telewizyjne jak Gold TV HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD, Ukraina 24 HD, Brazzers TV Europe HD (więcej tutaj), Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), Insight TV UHD (więcej tutaj), Biznes24 HD (więcej tutaj), Eleven Sports 1 4K, Polsat Rodzina HD, Polsat Seriale HD i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...