reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-08 - 2022-08-09

Sport w polskiej TV 21.11.2020

dodano: 2020-11-20 12:34 | aktualizacja: 2020-11-20 21:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Tottenham Hotspur – Manchester City. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha Berlin – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – FC Augsburg
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie – Stal Mielec
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Brighton & Hove
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – West Bromwich
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie – Stal Mielec
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

18:15 Rugby: Autumn Nations Cup:
Walia – Gruzja
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – SV Sandhausen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – RB Lipsk
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
FC Crotone – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak  
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Elche CF
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet

13:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy

19:45 Snooker: Northern Ireland Open, Milton Keynes:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Stubai:
Slopestyle

13:45 Snooker: Northern Ireland Open, Milton Keynes:
1/2 finału
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, St George Island:
3. runda
 
Motowizja

14:05 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Imola:
Wyścig 1
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała
Komentarz: Cezary Olbrycht , Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Celta de Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SFC Opawa – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
Przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
Przejazd dwójek mężczyzn

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLig: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Stal Nysa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin

20:00 Boks: Gala, Gniew: 
Paweł Augustynik – Dariusz Sęk

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 255: 
Deiveson Figueiredo – Alex Perez
 
Polsat Sport Extra

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny solistów

13:40  Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny par tanecznych

15:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
D. Miedwiediew – R. Nadal 

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Zastal Enea BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

21:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
D. Thiem – N. Djoković
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Gala, Gniew: 
Paweł Augustynik – Dariusz Sęk
 
Polsat Sport News

12:45 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
1. przejazd dwójek mężczyzn

14:15 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulduga:
2. przejazd dwójek mężczyzn

15:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Taniec rytmiczny par tanecznych

17:10 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny solistek

19:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
J. Melzer/E. Roger-Vasselin – R. Ram/J. Salisbury

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki
 
Super Polsat

20:00 Boks: Gala, Gniew: 
Paweł Augustynik – Dariusz Sęk


 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Darüşşafaka Tekfen

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Pinar Karşiyaka – HDI Sigorta Afyon Belediye

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Türk Telekom

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Petkim Spor

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – MoraBanc 
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

19:35 Boks: Gala, Szydłowiec:
Damian Wrzesiński – Luis Angel Viedas

23:05 Boks: Gala, Londyn: 
Conor Benn – Sebastian Formella

01:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles
Austin Dulay – Jose Luis Gallegos
Fernando Angel Molina – Jose Zaragoza 
Javier Fortuna – Antonio Lozada Torres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...