reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-22 - 2021-04-23 - 2021-04-24

21-23.11 Polsat Sport: UFC, magazyny i derby

dodano: 2020-11-21 04:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 21-22 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Bundesliga, 2. Bundesliga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, gala Queensberry Polska Fight Night, Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, skeleton oraz e-sport - Counter-Strike - ESL Mistrzostwa Polski.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), gala Queensberry Polska Fight Night (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike - ESL Mistrzostwa Polski (więcej tutaj).

Plan transmisji:

21 listopada (sobota)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:25 KSW55, Polsat Sport Fight

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

10:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport

11:30 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 Fortuna 1. liga: Resovia Rzeszów - Arka Gdynia, Ipla

12:30 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:45 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

12:45 skeleton: Puchar Świata, Ipla

12:55 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - SV Sandhausen, Eleven Sports 1

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:40 łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport Extra

13:55 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Elche CF, Eleven Sports 4

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:15 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: FC Crotone - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - Werder Brema, Eleven Sports 1

15:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Arminia Bielefeld - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 3

15:30 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: taniec rytmiczny par tanecznych, Polsat Sport News

15:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:45 e-sport, Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski, Polsat Games

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Miedź Legnica, Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Korona Kielce, Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów, Ipla

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - Lechia Tomaszów Mazowiecki, Ipla

17:10 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: program dowolny solistek, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Zastal Enea BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 1

17:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

17:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat i Polsat Sport) gala Queensberry Polska Fight Night w Gniewie, Super Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Fortuna: Liga: SFC Opawa - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: półfinał gry podwójnej, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: GKS Katowice - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport News

20:30 La Liga Santander: Atletico Madryt - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 SuperLega: Allianz Milano - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport Extra

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 21 na 22 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

0:00 e-sport, Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:30 KSW54, Polsat Sport Extra

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 Ultimate Fighting Championship 255 (UFC255), Polsat Sport

22 listopada (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:00 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Heracles Almelo, Polsat Sport Premium 1

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Benevento Calcio Benewent, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Górnik Łęczna, Polsat Sport

12:40 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice, Ipla

12:55 Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - Aberdeen FC, Polsat Sport Premium 1

13:00 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

13:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - VfL Bochum, Eleven Sports 2

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:25 Eredivisie: Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 Serie A Tim: Inter Mediolan - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

14:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Parma Calcio, Eleven Sports 4

15:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 Tauron Liga: DevelopRes SkyRes Rzeszów - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, Ipla

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 2

15:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:45 e-sport, Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski, Polsat Games

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

16:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom, Ipla

16:10 La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3

16:40 Eredivisie: FC Twente Enschede - PSV Eindhoven, Polsat Sport Extra

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - Olympique Lyon, Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Jakub Ostrowski

17:00 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gdański, Polsat Sport News

17:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3

18:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Dynamo Ceske Budejovice Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 1

18:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

20:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - MKS Będzin, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - FC Lorient, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Grzywacz i Dominik Guziak

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 SuperLega: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport Extra

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 22 na 23 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 KSW28, Polsat Sport Fight

0:00 e-sport, Counter-Strike: ESL Mistrzostwa Polski, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW52, Polsat Sport Extra

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...
reklama