reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sąsiedzkie porachunki” w kanałach Polsatu

dodano: 2020-11-21 09:43 | aktualizacja: 2020-11-21 12:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Sąsiedzkie porachunki” W niedzielę, 22 listopada br. o godz. 17:35 na antenie telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 2, Super Polsat i Polsat Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek mini serialu z wątkiem edukacyjnym. Jak zapowiada nadawca, „Sąsiedzkie porachunki” to format, który w ciepły, familijny i humorystyczny sposób opowiada o życiu dwóch rodzin przez pryzmat ich sporów w obszarach związanych z oszczędzaniem, wydatkami, podatkami i finansami publicznymi. Na widzów czekać będzie duża dawka dobrego humoru w wykonaniu m.in. Moniki Dryl, Katarzyny Ankudowicz i Rafała Rutkowskiego. Partnerem mini serialu jest Ministerstwo Finansów.

Polsat „Sąsiedzkie porachunki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Sąsiedzkie porachunki” to mini serial obyczajowy z wyraźną linią komediową. Główni bohaterowie to mieszkający po sąsiedzku  Jolanta (w którą wciela się Monika Dryl) oraz Wojciech (Rafał Rutkowski). Ich odmienne charaktery i podejście do życia powoduje, że nieustannie ścierają się ze sobą na wielu płaszczyznach. 

Wojciech Nowakowski do życia podchodzi z pewną dozą nonszalancji. Ma wesołe usposobienie i ze wszystkiego robi sobie żarty. Do załatwiania spraw w Urzędzie Skarbowym podchodzi wyjątkowo sceptycznie. Stara się ich unikać jak ognia. Mimo często odmiennego zdania w jego decyzjach wspiera go żona Barbara (Katarzyna Ankudowicz). Z kolei Jolanta Orzech to kobieta zasadnicza, konserwatywna i zaradna, która znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Takiego podejścia chce nauczyć swoich sąsiadów oraz męża Mariusza (Paweł Ławrynowicz). Swoje trzy grosze do rodzinnych przepychanek dorzucają także dzieci: dorastający syn Nowakowskich - Kamil (Bartosz Kędziora), oraz mała Ewa (Julia Kostow), córeczka Jolanty i Mariusza. 

- W serialu zobaczymy sytuacje bliskie każdej rodzinie, śmieszne dialogi, ale także sprytne rozwiązania i porady jak radzić sobie ze sprawami w urzędzie skarbowym. Każdy widz znajdzie tu coś dla siebie - zapewnia nadawca. Nowy mini serial będzie liczyć 5 czterominutowych odcinków. Partnerem mini serialu jest Ministerstwo Finansów.
 
Paweł Ławrynowicz, Julia Kostow, Monika Dryl, Rafał Rutkowski, Bartosz Kędziora i Katarzyna Ankudowicz w serialu „Sąsiedzkie porachunki”, foto: Jarosław Oldak
Paweł Ławrynowicz, Julia Kostow, Monika Dryl, Rafał Rutkowski, Bartosz Kędziora i Katarzyna Ankudowicz w serialu „Sąsiedzkie porachunki”, foto: Jarosław Oldak


„Sąsiedzkie porachunki” - emisja w niedziele (od 22 listopada 2020 roku) o godz. 17:35 w telewizji Polsat. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów Polsat 2, Super Polsat i Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...