reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-22 - 2021-04-23 - 2021-04-24

Sport w polskiej TV 22.11.2020

dodano: 2020-11-21 10:05 | aktualizacja: 2020-11-21 23:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: SSC Napoli – AC Milan. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Leicester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Leicester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Everton
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka 

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OSC Lille – FC Lorient
Komentarz: Rafał Dębiński, Artur Kwiatkowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Benevento Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – VfL Bochum
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban   

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula   

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Valencia CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Real Sociedad
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OSC Lille – FC Lorient
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Benevento Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Parma Calcio 1913
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO – Olympique Lyon
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Valencia CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 
 
Eurosport 1

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet

13:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński 

19:45 Snooker: Northern Ireland Open:
Finał
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: Northern Ireland Open:
Finał
 
Golf Channel

12:00 Golf: European Tour, Johannesburg:
3. runda

19:00 Golf: PGA Tour, St George Island:
Finał
 
Motowizja

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Imola:
Wyścig 2

14:15 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Imola:
Wyścig 3
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO – Olympique Lyon
Komentarz: Tomasz Smokowski
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – Heracles Almelo

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga – SK Dynamo Czeskie Budziejowice
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Rangers FC – Aberdeen FC
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. liga:
Odra Opole – Górnik Łęczna

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – MKS Będzin
 
Polsat Sport Extra

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Ceremonia medalowa

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Pokazy mistrzów

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente – PSV Eindhoven

19:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
Finał
 
Polsat Sport News

12:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
    
13:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
Wyścig

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – Polpharma Starogard Gdański
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Movistar Estudiantes – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Alba Berlin – Telekom Baskets Bonn
Komentarz: Jakub Ryś

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek 
 
TVP Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek 

19:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Antena Famaval 100 TRX EL grafit

Wersja WZMOCNIONA portugalskiej anteny offsetowej firmy Famaval 100 TRX EL...

160 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama