reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Antik uruchamia albański OTT [wideo]

dodano: 2020-11-20 11:40
autor: RO | źródło: broadbandtvnews/Klan

Klani IM Wiodąca, albańska grupa medialna Klan uruchomiła pierwszą usługę OTT. Znana jako Klani IM jest oparta na platformie IPTV słowackiej firmy Antik Technology. Dzięki tej usłudze, widzowie nie będą już musieli siedzieć przed telewizorem, a swoje ulubione programy będą mogli oglądać w dowolnym momencie i wszędzie, gdzie jest Internet.

https://www.broadbandtvnews.com/2020/11/20/antik-enables-albanian-ott/
Klani IM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Słowacka Antik i jej lokalny partner Advantech dostarczyli pełne rozwiązanie w zakresie oprogramowania pośredniego, platformę transmisji strumieniowej i aplikacje klienckie na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. W planach jest rozszerzenie zasięgu na inne urządzenia, w tym Smart TV.

Antik zauważyło, że niecałe 24 godziny po starcie Klani IM miało już 10 tys. zarejestrowanych urządzeń mobilnych (Android i iOS). Jest to trzeci projekt OTT tej firmy w regionie, ponieważ już dostarczyło rozwiązania albańskiemu nadawcy publicznemu RTSH oraz operatorowi telefonii stacjonarnej PTK w Kosowie.

Klan jest właścicielem kanałów telewizyjnych TV Klan i Klan Plus, a także stacji Radio Klan. Ponadto swoje projekty prowadzi również w Kosowie i Macedonii Północnej.


Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...