reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN wyemituje charytatywny blok reklamowy

dodano: 2020-11-23 02:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „#TVN pomagajmy sobie” W sobotę, 12 grudnia br. na antenie telewizji TVN w ramach akcji „#TVN pomagajmy sobie” wyemitowany zostanie charytatywny blok reklamowy. Wszystkie środki z jego emisji i akcji antenowych emitowanych w tym dniu w kanale TVN oraz zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” nadawca przeznaczy na obiady dla osób potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji.

TVN „#TVN pomagajmy sobie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „#TVN pomagajmy sobie” to platforma ułatwiająca niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Doskonale sprawdziła się wiosną, gdy podczas pierwszej fali pandemii razem wspieraliśmy m.in. medyków, przedsiębiorców czy uczniów. Jesienią, w związku z drugą falą zachorowań, gotujemy się na podwójną pomoc. Łączymy walczące o przetrwanie restauracje w całej Polsce z najuboższymi potrzebującymi wsparcia w formie ciepłego posiłku. Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego i akcji antenowych emitowanych w dniu 12 grudnia br. kanale TVN oraz zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” przeznaczymy na obiady dla osób potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji - informuje nadawca (więcej tutaj).

Pandemia koronawirusa z ogromną siłą dotknęła rynek usług gastronomicznych. Restauracje do dziś liczą straty po pierwszej fali epidemii, a wiele z nich ponownie mierzy się z trudnościami. Dzięki nowej inicjatywie TVN Grupa Discovery wybrane restauracje, które zgłoszą się do udziału w akcji otrzymają zamówienia na 50 ciepłych posiłków dziennie przez 11 dni oraz po 50 świątecznych posiłków dziennie na okres od 25 do 26 grudnia br. Przygotują je na wynos i dostarczą do działających w tym samym regionie organizacji pożytku publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Konkretne organizacje pożytku publicznego, które najbardziej potrzebują obecnie wsparcia zostaną wskazane przez lokalne Banki Żywności w całej Polsce. Wartość jednego posiłku to 20 złotych brutto. Kwota wsparcia dla pojedynczej restauracji wynosi 13 tys. złotych brutto.

Jak dołączyć do akcji? Aby zgłosić się do akcji należy wejść na stronę internetową telewizji TVN w zakładkę „#TVN pomagajmy sobie” i wypełnić formularz zgłoszeniowy (przejdź na stronę) - należy pozostawić dane swojej firmy, kontakt, informacje o zasięgu dostawy posiłków, a także proponowane menu na 11 dni + na 2 dni świąt Bożego Narodzenia (dania świąteczne) według wskazań w formularzu. Po poprawnym zweryfikowaniu restauracji pod kątem wymaganych warunków ich menu zostaną przekazane do odpowiednich Banków Żywności z tych samych województw. Banki Żywności lub najbardziej potrzebujące organizacje charytatywne w danym regionie wybiorą konkretne restauracje, z których zamówią posiłki za kwotę otrzymaną od TVN Grupa Discovery.

Harmonogram akcji: nadawca zgłoszenia będzie zbierać przez 7 dni (od 19 do 25 listopada br.). Dostawy posiłków będą realizowane przez 11 dni od 14 do 24 grudnia br., w tym dostawa 24 grudnia br. będzie obejmować posiłki na dni świąteczne, to jest 25 i 26 grudnia br.

Partnerami merytorycznymi akcji są Federacja Polskich Banków Żywności oraz Bank Żywności SOS w Warszawie. Akcję wspierają i udział w niej biorą: Bank Żywności SOS w Warszawie, Bank Żywności Leszno, Bank Żywności w Lublinie, Bank Żywności we Wrocławiu, Bank Żywności w Trójmieście, Bank Żywności Suwałki - Białystok, Bank Żywności w Tczewie, Bank Żywności w Chojnicach, Bank Żywności w Grudziądzu, Bank Żywności w Siedlcach, Bank Żywności w Ciechanowie, Bank Żywności w Olsztynie, Wielkopolski Bank Żywności, Bank Żywności w Gorzowie Wielkopolskim, Bank Żywności w Łodzi, Podkarpacki Bank Żywności, Bank Żywności w Koninie, Bank Żywności w Krakowie, Świętokrzyski Bank Żywności, Bank Żywności w Tarnobrzegu, Bank Żywności w Kielcach, Śląski Bank Żywności, Bank Żywności w Nowych Bielicach, Bank Żywności w Elblągu, Bank Żywności w Opolu, Bank Żywności w Słupsku i Bank Żywności w Pile.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...