reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fajbusiewicz i sekret w grudniu w CI Polsat

dodano: 2020-11-24 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W grudniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Opowiem ci o zbrodni” (sezon 3.), „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” (sezon 3.), „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 3.) i „Mroczny sekret Jodi Arias: nowe fakty”, a w ramach pasma „Święta z Łowcą zbrodni” produkcję „Łowca zbrodni”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, grudzień br. w Crime+Investigation Polsat to wciąż festiwal gwiazd polskiego kryminału - tym razem w zderzeniu z prawdziwymi sprawami. Z autorami najbardziej poczytnych polskich kryminałów, prowadzących program „Opowiem ci o zbrodni”, rozmawiać będzie legendarny dziennikarz Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Motyw świąt Bożego Narodzenia z kolei zagości w cyklu „Święta z Łowcą zbrodni”, w którym amerykański detektyw Joe Kenda zabierze widzów do spraw, które rozwikłał w zimowej aurze. Widzowie odwiedzą również gmachy sądów, by poznać nowe „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” i poznają „Mroczny sekret Jodi Arias: nowe fakty”.

Grudzień 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Opowiem ci o zbrodni” 3 („Once Upon Crime” 3)
emisja: w piątki o 22:00

Jak zapowiada nadawca, Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Joanna Opiat-Bojarska - mistrzowie polskiego kryminału powracają w nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni”, by zmierzyć się z prawdziwymi zbrodniami. Zabiorą widzów i czytelników m.in. do odstręczającej katowickiej kamienicy, w której grasował Władca Much, spróbują wyjaśnić potrójne morderstwo matki i dwóch córek spod Mielna, stworzą wraz z Bogdanem Lachem profil sprawcy, który splądrował mieszkanie i zabił babcię osiemnastolatka z Dąbrowy Górniczej. Zgłębią mroki lokalnej Polski i postarają się zajrzeć w głąb umysłów ludzi zdolnych do zabicia. W najnowszym sezonie programu na plan powracają czołowi polscy twórcy kryminałów znani z pierwszego sezonu: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Joanna Opiat-Bojarska oraz Robert Małecki, który debiutuje w obsadzie programu. Tak jak w poprzednich latach, premierze nowego sezonu towarzyszyć będzie publikacja zbioru opowiadań autorstwa pisarzy biorących udział w programie, wydana nakładem Skarpy Warszawskiej oraz audiobooka na platformie Storytel, do którego głosów użyczą polscy aktorzy. W nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” mistrzowie polskiego kryminału analizują siedem prawdziwych spraw o morderstwo, które poruszyły polską opinię publiczną. Każdy z pisarzy otrzymał dostęp do akt sądowych, dzięki którym mogli dogłębnie poznać szokujące zbrodnie. Podobnie jak w poprzedniej edycji programu, zdjęcia studyjne uzupełnione zostały rekonstrukcjami dramatycznych okoliczności, jakie doprowadziły do morderstw. Pisarze udali się także w miejsca kluczowe dla przebiegu zbrodni, rozmawiali z rodzinami ofiar i ekspertami zaangażowanymi w śledztwa. Wśród spraw poruszanych w najnowszych odcinkach znalazła się m.in. przerażająca zbrodnia seryjnego Władcy Much z Katowic, sprawa zabójstwa dwunastoletniego ministranta z Poznania oraz sprawa potrójnego zabójstwa prowadzącej agroturystykę kobiety i jej dwóch córek z Mielna, której sprawcy do dziś pozostają nieuchwytni (więcej tutaj).

„Święta z Łowcą zbrodni”:
„Łowca zbrodni”
emisja: w czwartki (od 17 grudnia br.) o 21:00

- Dokonaliśmy selekcji najlepszych odcinków „Łowcy zbrodni” w zimowej aurze. W okresie okołogwiazdkowym przedstawimy cztery mrożące krew w żyłach odcinki, których akcja toczy się w śnieżnym puchu czy podczas wigilijnego wieczoru... Gdy wszyscy wokół napawają się świąteczną atmosferą, porucznik Joe Kenda nie pozwala na uśpienie czujności, stoi na straży społecznego porządku - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” 3 („Court Cam” 3)
emisja: w niedziele (od 20 grudnia br.) o 21:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy (więcej tutaj).

„Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” 3 („Once Upon A Crime Interviews” 3)
emisja: w piątki (od 25 grudnia br.) o 22:30

Michał Fajbusiewicz, dziennikarz i legendarny prowadzący „Magazyn kryminalny 997”, powraca w nowym sezonie programu publicystycznego telewizji Crime+Investigation Polsat, w którym spotyka się z pisarzami kryminalnymi: Katarzyną Bondą, Igorem Brejdygantem, Wojciechem Chmielarzem, Maxem Czornyjem, Robertem Małeckim, Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi i Joanną Opiat-Bojarską. Każdy odcinek to rozmowa o prawdziwych zbrodniach, którymi mistrzowie fikcji zajmowali się w trzecim sezonie programu „Opowiem ci o zbrodni” (więcej tutaj).

„Mroczny sekret Jodi Arias: nowe fakty” („Jodi Arias: Cell Mate Secrets”)
emisja: w środę, 30 grudnia br. o 22:00

Siedem lat temu zapadł wyrok skazujący Jodi Arias za zabójstwo jej byłego chłopaka, Travisa Alexandra. Teraz na światło dzienne wychodzą nowe fakty - zeznania kobiet współosadzonych z morderczynią i zarazem jej powierniczek. W wywiadzie Tracy Brown i Donovan Bering ujawniają informacje, których udzieliła im sama Jodi Arias - w tym również nową wersję przebiegu wydarzeń tragicznej nocy (więcej tutaj).
 
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks
Michał Fajbusiewicz w programie „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”, foto: A+E Networks
Katarzyna Bonda w programie „Opowiem ci o zbrodni”, foto: A+E Networks
Katarzyna Bonda w programie „Opowiem ci o zbrodni”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...