reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boże Narodzenie i filmy w grudniu w Lifetime

dodano: 2020-11-25 04:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W grudniu br. kanał Lifetime poleca swoim widzom, w ramach cyklu „Świąteczne kino Lifetime”, takie filmy jak „Świąteczny lot”, „Miłość pod choinką”, „Dwanaście choinek” i „Miłość na gwiazdkę”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W grudniu br. w telewizji Lifetime przez cały miesiąc widzowie wprowadzać będą się w świąteczny nastrój - w każdy czwartek, od 3 grudnia br., zapraszamy na fabularny film z cyklu „Świąteczne kino Lifetime”! - zachęca nadawca.

Grudzień 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Świąteczne kino Lifetime”:
emisja: w czwartki (od 3 grudnia br.) o 22:00
Propozycje filmowe kanału Lifetime (więcej tutaj i tutaj).

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Świąteczny lot” („The Flight Before Christmas”)
emisja: w czwartek, 3 grudnia br. o 22:00

Występują Mayim Bialik i Ryan McPartlin. Dwoje obcych sobie ludzi decyduje się wspólnie zająć ostatni wolny pokój w motelu, kiedy w Wigilię ich lot zostaje odwołany.

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Miłość pod choinką” („A Christmas Wish”)
emisja: w czwartek, 10 grudnia br. o 22:00

Święta Bożego Narodzenia to dla Heather najgorszy okres w roku. Jako kierowniczka ekskluzywnych butików w centrum handlowym Town Center musi corocznie pełnić funkcję Grincha, wypowiadając umowy nierentownym sklepom. Pewnego popołudnia jej 8-letnia siostrzenica Molly prosi świętego Mikołaja pracującego w galerii, by znalazł chłopaka dla cioci. Molly i Heather nie wiedzą, że Mikołaj jest tam na zastępstwie - to Ryan, były prawnik, który został artystą i dekoruje galerię na święta Bożego Narodzenia, jednocześnie próbując odnaleźć się po stracie pracy i narzeczonej. Heather i Ryan powoli zakochują się w sobie, nie wiedząc, kim są naprawdę. Czy świąteczne życzenie Molly spełni się, czy Heather spędzi kolejne święta Bożego Narodzenia jako Grinch w Town Center? Występują: Tatyana Ali, Brendan Fehr, Kim Fields, Jasmine Guy, Joseph Marcell, Dan Lauria, Jackee Harry i Mindy Sterling.

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Dwanaście choinek” („Twelve Trees Of Christmas”)
emisja: w czwartek, 17 grudnia br. o 22:00

Występują: Lindy Booth, Melanie Brown i Robin Dunne. Kiedy miejscowa biblioteka zostaje przeznaczona do wyburzenia przez ambitnego i przystojnego dewelopera, Cheri organizuje konkurs na bożonarodzeniową choinkę.

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Miłość na gwiazdkę” („Snowed Inn Christmas”)
emisja: w czwartek, 24 grudnia br. o 22:00

Jenna Hudson (w tej roli Bethany Joy Lenz) i Kevin Jenner (Andrew Walker) są swoimi przeciwieństwami. Oboje pracują dla tego samego nowojorskiego wydawcy internetowego. Żadne z nich nie ma planów na święta Bożego Narodzenia, więc godzą się wspólnie napisać specjalny artykuł. Kiedy przez śnieżycę ich samolot ląduje w Santa Claus, w stanie Indiana, w Stanach Zjednoczonych Ameryki, zostają przeniesieni do świątecznej krainy czarów.  Tam postanawiają poświęcić uwagę ocaleniu historycznego zajazdu prowadzonego przez Carol i Christophera Wintersów. Para dziennikarzy przezwycięża dzielące ją różnice i na nowo odkrywa magię Bożego Narodzenia. Kiedy na horyzoncie pojawia się mężczyzna z przeszłości Jenny, Carol i Christopher pomagają jej zejść się z Kevinem. Występuje również Tasha Smith.
 
Dawn Greenhalgh, Lindy Booth, Robin Dunne i Melanie Brown „Mel B” w filmie „Dwanaście choinek”, foto: A+E Networks
Dawn Greenhalgh, Lindy Booth, Robin Dunne i Melanie Brown „Mel B” w filmie „Dwanaście choinek”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...